رویاهایتان را رزرو کنید …

رزرو هتل داد یزد

رزرو اتاق ها و سوئیت های هتل داد یزد و بهره مندی از خدمات متنوع و تورهای مختلف گردشگری

آژانس مسافرتی آما سفر ، واقع در هتل داد، با بیش از ده سال سابقه و با کادر مجرب برگزار کننده تورهای ورودی، خارجی،ایرانگردی به صورت گروهی و انفرادی ، رزرو هتل و همچنین تورهای داخل یزد، کویرنوردی، سافاری… می باشد.
خواهشمند است جهت رزرو هتل داد با بهترین نرخ فرم زیر را کامل پر نمایید. همکاران ما در آژانس مسافرتی آما سفر در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. شما همچنان می توانید جهت رزرو بلیط، هماهنگ کردن ترانسفر و تورهای خود در یزد با همکاران ما در آژانس آماسفر در تماس باشید.

یزد، شهر بادگیرها، از گذشته‌های دور مورد توجه بازرگانان و مسافران ایرانی و خارجی بوده و هست. این شهر، از دیرباز مأمن پیروان ادیان آسمانی بوده و جلوه‌هایی‌ از باشکوه‌ترین‌ و درخشان‌ترین‌ میراث‌ فرهنگی‌ و تمدن‌ کهن‌ ادوار مختلف‌ تاریخی‌ ایران‌ را در خود جای‌ داده‌ است‌. بافت تاریخی یزد با مساحت عرصه ۷۴۳ و مساحت حریم ۵۰۰۰ هکتار و بیش از ۶۵۰۰ فضای قدیمی به ثبت آثار ملی و میراث جهانی یونسکو درآمده است. نامهای قدیم یزد، ایساتیس و کثه بوده و به «شهر بادگیرها»، «شهر دوچرخه ها» و «دارالعباده» نیز معروف است.

این تور به صورت پیاده‌روی در کوچه‌ها، ساباط‌ها و بازار قدیمی بافت تاریخی یزد انجام خواهد شد. قدم زدن زیر طاق‌ها و راه رفتن در کوچه‌های آشتی‌کنان چنان شما را از زندگی مدرن و پر اضطراب امروزی دور خواهد کرد که آرزو خواهید کرد کاش این آرامش همیشگی ساری و جاری باشد.

مکان‌های مورد بازدید: آب‌انبار شش بادگیری، مجموعه امیرچخماق، موزه آب، بازار زرگرها، چارسوق، مسجد جامع

مدت زمان: تقریباً ۴ ساعت

خدمات تور: راهنما، ورودیه اماکن دیدنی

یزد شهری در دل کویر و نقطه عطفی در تاریخ ایران زمین به حساب می‌آید. مردمان این شهر با ادیان مختلف و آداب و فرهنگ گوناگون، قرن‌ها در کنار یکدیگر با صلح و آرامش زندگی کرده‌اند. با انتخاب این تور این امکان را خواهید داشت تا با مکان‌‌های با ارزش برای مسلمانان و زرتشتیان آشنا شوید، سختی زندگی در کویر را درک کنید و به قدرت اراده برای تغییر محیط زندگی پی ببرید.

بازدید از اماکن دیدنی یزد شامل : دخمه یا برج خاموشان، آتشکده زرتشتیان، مجموعه امیرچخماق، موزه آب، مسجد جامع، بافت تاریخی، مدرسه ضیائیه (زندان اسکندر) و باغ دولت آباد

مدت زمان : ۸ ساعت

خدمات تور برای تورهای شخصی : راهنما راننده

خدمات تور برای تورهای گروهی : راهنما، ترانسفر، پذیرایی میان وعده، ورودیه اماکن دیدنی

یزدگرد سوم آخرین پادشاه ساسانی پس از حمله اعراب به ایران دستور داد تا شهری را در بیابان بسازند تا خانواده خود را به این شهر گسیل دهد و آنان را از گزند آسیب در امان بدارد. زیارتگاه چک‌چک یکی از مکان‌های زیارتی زرتشتیان و منسوب به نیک بانو (حیات بانو) یکی از دختران این پادشاه ساسانی است. در نزدیکی این محل شهر میبد و بافت تاریخی آن بسیار جذاب است. بازدید از نارین قلعه شما را با قدمت حضور تمدن در این خطه آشنا خواهد کرد و با تامل در ساخت بناهایی همچون یخچال خشتی و کبوترخانه به هوشمندی مردمان کویر پی خواهید برد.

محل‌های مورد بازدید : چک‌چک یا پیرسبز، بازدید از شهر زیبای میبد شامل نارین قلعه، کاروانسرای شاه عباسی، یخچال خشتی، برج کبوتر خانه، کارگاه سفال و سرامیک

مدت زمان : ۸ ساعت

خدمات تور برای تورهای شخصی : راهنما راننده

خدمات تور برای تورهای گروهی : راهنما ، ترانسفر، پذیرایی میان وعده ، ورودیه اماکن دیدنی

این تور علاوه بر زیارتگاه پیر سبز (چک چک) و آثار تاریخی شهر میبد شما را به تماشای روستایی رویایی به نام خرانق دعوت می‌کند. روستایی که برای عکاسان بسیار جذاب و بی نظیر است. روستای قدیمی خرانق در ۸۰ کیلومتری شهر یزد واقع شده، ارگی به وسعت یک روستا که اکنون خالی از سکنه شده ولی زیبایی های معماری و طبیعی آن هر بازدیدکننده‌ای را به تحسین وا می‌دارد. روستایی با قدمت ۴۵۰۰ سال که بخش اعظم آن باقیمانده از دوران ساسانی است و یکی از سه منارجنبان قابل تکان خوردن در ایران در درون ارگ وکنار مسجد جامع آن قرار دارد. بازدید از روستای باستانی خرانق شامل پل قدیمی خرانق، منار جنبان، کاروانسرا و ارگ تاریخی است.

مدت زمان : تقریباً ۸ ساعت

خدمات تور برای تورهای شخصی : راهنما راننده

خدمات تور برای تورهای گروهی : راهنما، ترانسفر، پذیرایی میان وعده، ورودیه اماکن دیدنی

بازدید از کمپ کویری و استفاده از طبیعت کویر همچون تپه نوردی، تماشای غروب آفتاب و آسمان پر ستاره در کنار هیجانات این تور مانند سافاری، شتر سواری و موتور سواری، به همراه پذیرایی میان وعده، دورهمی در کنار آتش، نوشیدن چای آتیشی و صرف شام، بعد از ظهر و شامگاهی فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. همچنین شما می‌توانید با استفاده از خودروهای اف رود از طبیعت زیبای دریاچه‌ای زیبا در میان کویر استفاده نمایید و تجربه یک سافاری واقعی را داشته باشید.

مدت زمان : تقریباً ۶ ساعت

خدمات تور برای تور : لطفا خدمات دقیق تورهای کویر را از راهنمای گردشگری بخواهید.

مهریز شهری در فاصله ۲۵ کیلومتری جنوب شهر یزد با قدمتی بسیار زیاد، به‌گونه‌ای که قدیمی‌ترین آثار زندگی بشر در منطقه یزد به صورت نقاشی‌های صخره‌ای در کوه‌های اطراف آن یافت شده است. بازدید از ازگ تاریخی روستای سریزد به عنوان قدیمی‌ترین صندوق امانات دنیا متعلق به دوره ساسانی بسیار خاطره‌انگیز خواهد بود. در عین حال این شهر همچون یزد یکی از باغ‌های نه‌گانه ایرانی را در خود جای داده که از آثار ثبت شده در میراث جهانی یونسکو است. هنگامی که از شهر مهریز خارج شویم، پس از ۳۰ کیلومتر در مسیر کرمان به کاروانسرایی منحصر به فرد در ایران می‌رسیم. کاروانسرای زین‌الدین که تنها کاروانسرای ایران با پلان دایره‌ای است با تاریخی بسیار جذاب شما را به تماشا می‌خواند.

مدت زمان : ۸ ساعت

خدمات تور برای تورهای شخصی : راهنما راننده

خدمات تور برای تورهای گروهی : راهنما، ترانسفر، پذیرایی میان وعده، ورودیه اماکن دیدنی

بازدید از کویر آرام بافق، پیاده روی بر روی رمل های شنی، شتر سواری و سافاری ” در صورت درخواست” ؛ تماشای غروب زیبای خورشید در کویر. کویر صادق آباد بافق یکی از محل های بسیار زیبا و آرام بخش است. تپه های رملی منظره ای کم نظیر را در این محل پدید آورده است. این کویر زیبا در ۱۲۰ کیلومتری شهر یزد واقع شده است. کویر صادق آباد هم‌اکنون دارای یک کمپینگ تفریحی است که در آن فعالیت‏‌هایی مانند ریگ‏نوردی، شترسواری، موتورسواری، کویرنوردی… انجام می شود. هیچ چیز در طبیعت زیباتر از تماشای غروب خورشید در کویر نیست، این تجربه را از دست ندهید.

مدت زمان : ۸ ساعت

خدمات تور برای تورهای شخصی : راهنما راننده ، ورودیه کمپ کویری

خدمات تور برای تورهای گروهی : راهنما ، ترانسفر، بیمه، پذیرایی میان وعده ، ورودیه کمپ کویری ، شتر سواری ، شام

*هزینه ی سافاری در صورت درخواست به عهده ی مسافر می باشد.

از تاریخ ورود ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ تا خروج ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ (تعطیلات خرداد ماه)
نوع اتاقظرفیت استاندارد (نفر)ظرفیت تخت اضافهقیمت مصوب اتحادیهقیمت فروش سایتدرصد تخفیف
۱تخته۱۳۳۳,۰۰۰۳۳۳,۰۰۰۰%
۲تخته۲۱۵۱۹,۰۰۰۵۱۹,۰۰۰۰%
۳تخته۳۱۹۷۷,۰۰۰۹۷۷,۰۰۰۰%
۴تخته۴۲۱,۲۰۳,۰۰۰۱,۲۰۳,۰۰۰۰%
رویال سوئیت۲۳۱,۲۰۳,۰۰۰۱,۲۰۳,۰۰۰۰%
تخت اضافه۱۳۴,۰۰۰
از تاریخ ورود ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ تا تاریخ خروج ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
نوع اتاقظرفیت استاندارد (نفر)ظرفیت تخت اضافهقیمت مصوب اتحادیهقیمت فروش سایتدرصد تفیف
۱تخته۱۳۳۳,۰۰۰۳۰۰,۰۰۰۰%
۲تخته۲۱۵۱۹,۰۰۰۴۱۰,۰۰۰۲۰%
۳تخته۳۱۹۷۷,۰۰۰۴۱۰,۰۰۰۵۷%
۴تخته۴۲۱,۲۰۳,۰۰۰۴۱۰,۰۰۰۶۶%
رویال سوئیت۲۳۱,۲۰۳,۰۰۰۵۵۰,۰۰۰۳۳%
تخت اضافه۱۳۴,۰۰۰
پکیج  پلکانی ۲ تخته هتل داد
شبقیمت فروش سایت (تومان)جمع اتاق شب (تومان)درصد تخفیف نسبت به برد برای مسافر(کل شب اقامت)
شب اول۴۱۰,۰۰۰۴۱۰,۰۰۰۲۱.۰۰%
شب دوم۳۹۵,۰۰۰۸۰۵,۰۰۰۲۲.۴۵%
شب سوم۳۷۰,۰۰۰۱,۱۷۵,۰۰۰۲۴.۵۳%
پکیج پلکانی ۳ تخته هتل داد
شبقیمت فروش سایت (تومان)جمع اتاق شب (تومان)درصد تخفیف نسبت به برد برای مسافر(کل شب اقامت)
شب اول۴۱۰,۰۰۰۴۱۰,۰۰۰۵۸.۰۳%
شب دوم۳۹۵,۰۰۰۸۰۵,۰۰۰۵۸.۸۰%
شب سوم۳۷۰,۰۰۰۱,۱۷۵,۰۰۰۵۹.۹۱%
پکیج پلکانی ۴ تخته هتل داد
شبقیمت فروش سایت (تومان)جمع اتاق شب (تومان)درصد تخفیف نسبت به برد برای مسافر(کل شب اقامت)
شب اول۴۱۰,۰۰۰۴۱۰,۰۰۰۶۵.۹۲%
شب دوم۳۹۵,۰۰۰۸۰۵,۰۰۰۶۶.۵۴%
شب سوم۳۷۰,۰۰۰۱,۱۷۵,۰۰۰۶۷.۴۴%

 1. طبق قوانین رزرو هتل در ایران، ساعت ورود مسافر به هتل، ملاک محاسبه زمان خروج از هتل نیست و تخلیه اتاق‌ها ساعت ۱۲ ظهر و تحویل اتاق‌ها ساعت ۱۴ انجام می‌گیرد. هنگام تهیه بلیت، به این مورد توجه داشتید باشید؛ زیرا مسئولیتی متوجه سایت و پذیرش هتل نمی‌باشد.
 2. در صورتی که مدرک شناسایی معتبر به هتل ارائه نشود، پذیرش مسافر به هیچ عنوان صورت نمی‌گیرد. اصل شناسنامه و کارت ملی یا پاسپورت، شرط اولیه پذیرش مسافر است.
 3. بر اساس قانون رزرو هتل در ایران، پذیرش مهمان جز با ارائه کارت شناسایی معتبر شناسنامه، کارت ملی یا پاسپورت صورت نمی‌گیرد.
 4. پذیرش مهمانان خارجی تنها در صورت داشتن مهر ویزا و مهر ورود به ایران با تاریخ اعتبار و انقضاء امکان‌پذیر است.
 5. برای پذیرش زوج‌های ایرانی به همراه داشتن شناسنامه عکس‌دار (عکس جدید) یکی از زوجین الزامی است و پذیرش نفر دوم با داشتن کارت ملی یا پاسپورت، بلامانع است.
 6. پذیرش زوج‌هایی که عقدنامه موقت (صیغه نامه) دارند، بدون داشتن مهر برجسته قوه قضاییه، امکان پذیر نیست. مهمانان دارای عقدنامه موقت باید با نامه اداره اماکن نیروی انتظامی همراه باشد. در صورت نقص مدارک شناسایی و عدم احراز هویت، امکان پذیرش وجود ندارد و هزینه رزرو اتاق بازگردانده نمی‌شود.
 7. بانوان نمی توانند با تبعه خارجی نامحرم در یک اتاق اقامت کنند و مسئولیتی متوجه هتل نخواهد بود.
 8. در صورتی که مهمان مسافر قصد افزایش اقامت در هتل را داشته باشد، تا ساعت ۱۸، پنجاه درصد (۵۰ ٪) هزینه و برای یک شب هزینه کل اقامت یک شب باید پرداخت شود.
 9. اگر مسافر پیش از ساعت ۱۴ وارد هتل شود، قوانین رزرو هتل در ایران، هیچ‌گونه تعهدی برای تحویل اتاق زودتر از ساعت ۱۴ را برای پذیرش هتل تضمین نمی‌کند.
 10. هتل هیچ مسئولیتی در قبال چشم انداز اتاق ندارد.
 11. رعایت شئونات اسلامی در هتل برای تمامی مسافران داخلی و خارجی ضروری است.
 12. واردکردن خسارت به اتاق و أموال هتل، جریمه دارد و هرگونه خرابی وسایل اتاق، توسط پرسنل هتل بررسی می‌شود.

 پس از مشخص نمودن تعداد شب‌های مورد درخواست و پرداخت هزینه، شناسه پیگیری (ووچر هتل) برای مسافر ارسال می‌شود. ارسال شناسه به معنی درست انجام شدن مراحل رزرو هتل است.

 1. کودکان زیر ۷سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه رایگان می باشند.
 2. در صورتی که تعداد افراد بیشتر از تعداد مسافرانی باشد که از طریق سایت هتل را رزرو کرده‌اند، هزینه برای هر کدام به صورت جداگانه دریافت می‌شود.
 3. طبق قوانین رزرو هتل در ایران، کارت‌های اعتباری بین‌المللی پذیرفته نمی‌شوند. در صورت تمایل به استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی، با هتل تماس بگیرید. در غیر این صورت، سایت هیچ گونه تعهدی در قبال پرداخت هزینه اقامت شما نخواهد داشت.

جهت آگاهی از قوانین لغو رزرو هتل با شماره ۰۳۵۳۶۲۲۹۴۰۰ تماس حاصل فرمایید.

گالری تصــاویر

تصاویری از خاطــرات شما

رویـاهایتان را مرور کنید

عکس ها لحظات را ثبت می کنند تا هروقت دلمان هوایشان را کرد، در گنجینه را باز و یکی یکی خاطرات را مرور کنیم. عکس هایی که روح زندگی در آن ها جریان دارد و اصالت و هویت ما را فریاد می زند. صندوقچه تصاویر هتل داد بهترین مکان برای مرور خاطرات و رویاپردازی است. اینجا گنجینه داد است.

مشاهده تصاویر هتل داد

تور مجــازی

اقامت خود را تصــور کنید

پیش از اقامت هتل را تجربه کنید

پیش از انتخاب هتل داد و اقامت در آن، این امکان را دارید که از تمام مجموعه به صورت مجازی بازدید و تجربه اقامت در آن را از نزدیک تصور کنید. پیشنهاد ما این است که از حیاط مرکزی شروع کنید، پس از یک گشت در فضای باز هتل، وارد راهروها شده و اتاق ها را از نزدیک ببینید. پشت بام را فراموش نکنید.

تور مجازی هتل داد

پیشـــنهادات ویــژه

پیشنهاداتی جذاب به داغی یزد

از تورهای گردشگری تا اقامتی مقرون به صرفه

سفر به خودی خود سرشار است از تجربه های دلچسب و تازه. چه بهتر که این تجربه با پیشنهاداتی وسوسه انگیز همراه باشد. هتل داد برای شما پیشنهادات ویژه ای درنظر گرفته است که بدون شک علاوه بر اینکه شما را از سردگمی نجات خواهد داد، لذت سفر را دوچندان خواهد کرد. یزدِ جهانی در انتظار شماست.

مشاهده پیشنهادات ویژه

رویــدادهای متنوع

جشن های باستانی و نمایشگاه های تخصصی

تاریخ های ویژه را فراموش نکنید

فرهنگ و تاریخ ایران و شهر یزد سرشار از جشن ها و سنت های باشکوهی است که برگزاری آن در کنار هم لذتش را دوچندان می کند. شما می توانید از مراسم های ویژه هتل در مناسبت های مختلف و نمایشگاه هایی که با موضوعات جذاب در هتل داد برگزار می شود، دیدن فرمایید. ما همواره شما را شگفت زده خواهیم .

مشاهده رویدادهای هتل داد