اقامتی با آرامش خاطر …

رزرو هتل داد

پرسش و پاسخ متـداول

اگر جواب سوالی که به دنبال آن هستید را اینجا نیافتید با ما تماس بگیرید

شما می توانید در اینجا تعدادی از متداول ترین سوالات در مورد خدمات هتل داد یزد را مشاهده کنید. جواب این سوالات به صورت کلی داده شده و تنها جهت راهنمایی به منظور انتخاب روشی صحیح برای دریافت پاسخ دقیق سوالات پیش از تماس و یا مراجعه به هتل می باشد.
کارشناسان ما همواره پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. همچنین در صورتی که شما نیاز به مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید که پاسخ آن را در بین سوالات این صفحه مشاهده نمی کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی که در صفحه اطلاعات تماس آورده شده است با ما در ارتباط باشید. تیم آموزش دیده هتل داد تلاش می کند تا به تمامی سوالات و ابهامات شما در کوتاه ترین زمان پاسخ دهد و شما را در جهت رفع نگرانی هایتان به بهترین شکل ممکن همراهی کند.

سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید

ساعت ورود بین 14:00 تا 16:00 و ساعت خروج 12:00 می باشد. لازم به ذکر است چنانچه مهمان زودتر از ساعت مقرر در خواست check in  بکند، هتل تا قبل از ساعت ورود که پیشتر ذکر شده، هیچگونه تعهدی نسبت به check in  مهمان را ندارد.

چنانچه با هتل از قبل هماهنگ شده باشد، اگر مهمان تا قبل از ساعت 18:00 خروج کند 50%  یک شب شارژ می شود و چنانچه بعد از ساعت 18:00 باشد 100% یک شب شارژ می شود.

قانون کنسلی هتل بر اساس فصل شلوغی و خلوتی هتل متفاوت می باشد که مهمانان عزیز از طریق رزرواسیون هتل می توانند قانون کنسلی را جویا شوند.

کودکان زیر 7سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه رایگان می باشند.

هتل دارای تعداد محدودی تخت اضافه به صورت تاشو و کاناپه می باشد و در صورت نداشتن این دو مورد، سرویس اضافه به صورت کف خواب می باشد. لازم به ذکر است هتل هیچگونه تعهدی نسبت به اینکه کدام یک را می تواند در اختیار مهمان قرار دهد را ندارد.

الویت اول ما رضایت مهمانانمان می باشد و هتل تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند تمامی خواسته های مهمانان را برآورده کند ولی به دلیل محدود بودن تعداد اتاق های رو به حیاط و همچنین شلوغی هتل، هتل نمی تواند هیچگونه تعهدی نسبت به چشم انداز مورد درخواست مهمان را داشته باشد. لازم به ذکر است که تمامی اتاق ها دارای پنجره می باشند و کیفیت اتاق ها یکسان می باشند.

ساعت سرو صبحانه از ساعت 7:00 الی 10:00 می باشد.

رستوران آینه: 7:00 الی 23:00
رستوران بام: 18:00 الی 23:30
کافی شاپ: 8:00 الی 23:00
کافه گالری: 12:00 الی 23:00

بانوان: روزهای زوج 9:00 الی 20:30
آقایان: روزهای فرد 9:00 الی 20:30
جمعه ها: بانوان 9:00 الی 14:30 آقایان: 15:00 الی 20:30

بله، بازدید و استفاده از امکانات هتل در تمامی ساعات شبانه روز آزاد است.

هتل دارای پارکینگ مسقف با ظرفیت محدود می باشد. لازم به ذکر است که در ایام شلوغی، هتل هیگونه تعهدی نسبت به اینکه تمامی ماشینهای مهمانان مقیم در پارکینگ پارک بشوند را ندارد.

گالری تصــاویر

تصاویری از خاطــرات شما

رویـاهایتان را مرور کنید

عکس ها لحظات را ثبت می کنند تا هروقت دلمان هوایشان را کرد، در گنجینه را باز و یکی یکی خاطرات را مرور کنیم. عکس هایی که روح زندگی در آن ها جریان دارد و اصالت و هویت ما را فریاد می زند. صندوقچه تصاویر هتل داد بهترین مکان برای مرور خاطرات و رویاپردازی است. اینجا گنجینه داد است.

مشاهده تصاویر هتل داد

تور مجــازی

اقامت خود را تصــور کنید

پیش از اقامت هتل را تجربه کنید

پیش از انتخاب هتل داد و اقامت در آن، این امکان را دارید که از تمام مجموعه به صورت مجازی بازدید و تجربه اقامت در آن را از نزدیک تصور کنید. پیشنهاد ما این است که از حیاط مرکزی شروع کنید، پس از یک گشت در فضای باز هتل، وارد راهروها شده و اتاق ها را از نزدیک ببینید. پشت بام را فراموش نکنید.

تور مجازی هتل داد

پیشـــنهادات ویــژه

پیشنهاداتی جذاب به داغی یزد

از تورهای گردشگری تا اقامتی مقرون به صرفه

سفر به خودی خود سرشار است از تجربه های دلچسب و تازه. چه بهتر که این تجربه با پیشنهاداتی وسوسه انگیز همراه باشد. هتل داد برای شما پیشنهادات ویژه ای درنظر گرفته است که بدون شک علاوه بر اینکه شما را از سردگمی نجات خواهد داد، لذت سفر را دوچندان خواهد کرد. یزدِ جهانی در انتظار شماست.

مشاهده پیشنهادات ویژه

رویــدادهای متنوع

جشن های باستانی و نمایشگاه های تخصصی

تاریخ های ویژه را فراموش نکنید

فرهنگ و تاریخ ایران و شهر یزد سرشار از جشن ها و سنت های باشکوهی است که برگزاری آن در کنار هم لذتش را دوچندان می کند. شما می توانید از مراسم های ویژه هتل در مناسبت های مختلف و نمایشگاه هایی که با موضوعات جذاب در هتل داد برگزار می شود، دیدن فرمایید. ما همواره شما را شگفت زده خواهیم .

مشاهده رویدادهای هتل داد