لیست بهترین هتل های یزد به همراه قیمت، آدرس و شماره تماس جهت رزرو اینترنتی

هتل های یزد

تاریخچه بهترین هتل های یزد

دلت که هوای سفر می کند، شهری را که با روحیه و هدف سفرت هم خوانی دارد انتخاب می کنی و در قدم بعد به فکر محل اقامتت می افتی. همیشه یکی از گزینه ها هتل های یزد است. حال باید ببینی دوست داری در هتلی لوکس و مجلل روزهای سفر خود را سر کنی یا میل به آشنایی با فرهنگ و تاریخ و هنر تو را به اقامت در هتل های سنتی و بوم گردی وامی دارد.
ایران از قدیم الایام به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیای خاص، یکی از مسیرهای پرتردد محسوب می شد و پذیرایی از مسافران در کشورمان قدمتی طولانی دارد، به اندازه ای که شاه عباس صفوی دستور به ساخت۱۰۰۰ کاروانسرا داد. این روند ادامه یافت و شهرها دست به ساخت هتل های لوکس و شیک زدند. اما زمانی رسید که سفرهای گردشی کم کم رنگ و بوی فرهنگی نیز به خود گرفت و مردمِ علاقه مند به آشنایی با فرهنگ و سبک زندگی هر شهر، به آن سفر می کردند و این امر جرقه ای بود برای تاسیس هتل های ایرانی یا همان سنتی.

هتل های ایرانی یا سنتی

هتل های ایرانی معمولا همان خانه های اعیانی قدیم هستند که با مرمت و تجهیز، تبدیل به فضایی با حال و هوای قدیم همراه با آسایش و راحتی بیش تر برای اقامت مسافران می شوند. ساخت هتل از خانه های قدیمی یکی از راهکارهای صرفه جویی در هزینه هاست، زیرا ساخت هتل به سبک سنتی از صفر، مستلزم هزینه های هنگفت است. در این مدل از هتل ها سعی می شود وسایل و تزیینات قدیمی یا حداقل به ظاهر قدیمی و سنتی به کار رود تا مسافر کاملا خود را در همان حال و هوایی حس کند که صدها سال پیش ساکنان آن خانه داشتند. بودن در هتل های سنتی می تواند برای افرادی که تجربه ای از بودن در این فضاها ندارند به یادماندنی باشد و خاطره بازی باشد برای کسانی که در خانه های اجدادی خود اوقاتی را سپری کرده اند.
هتل های سنتی اغلب در بافت تاریخی شهرها قرار دارند، به همین دلیل در طراحی و ساخت و ساز هتل ها به سبک سنتی باید قوانین معماری مربوط به نما و نوع مصالح رعایت شود تا مبادا آسیبی به چهره بافت قدیم شهر بزند.
یکی از طرفداران پر و پا قرص این هتل ها توریست های خارجی هستند که با کمال میل اقامت در هتل های سنتی را به هتل های لوکس ترجیح می دهند.
یکی از مزایای این هتل ها، نزدیکی آن ها به بافت تاریخی است که می تواند مسائلی مانند ایاب و ذهاب در شهری غریب را سهولت ببخشد.

چه شهرهایی ظرفیت ساخت هتل سنتی دارند؟

اغلب شهرهای ایران دارای بافت سنتی و خانه های قدیمی یا کاروان سراهایی هستند که هنوز می تواند احیا شوند و مورد استفاده قرار بگیرند یا تعداد زیادی از آن ها هم اکنون به هتل ها، بوم گردی ها، رستوران ها و کافه های سنتی تبدیل شده اند. یزد، اصفهان، شیراز، کرمان، کاشان و … جزو این شهرها محسوب می شوند.
شهر یزد دارای اقامتگاه ها و هتل های سنتی، هتل های تلفیقی (سنتی و مدرنیته) و هتل های لوکس است.

بهترین هتل های یزد از سنتی تا مدرن

شهر یزد پر است از خانه های اشرافی قدیمی که اکنون تغییر کاربری داده و تبدیل به هتل های سنتی شده اند. اتاق های سه دری و پنج دری شده اند اتاق هایی با تخت های دو نفره و چهار نفره و اتاق های کوچک اطراف خانه، اتاق های تک خواب. حیاط بزرگ خانه پر شده از میز و تخت هایی که برای استراحت و صحبت و نوشیدن چای و شربت دور تا دور آن قرار گرفته است. بادگیرها هنوز حیرت آورند و در حوض های پر از آب گاهی ماهی های قرمز را می بینی که یا یک جا جمع شده اند یا به سرعت در حال شنا هستند. درخت ها و گل های باغچه نیز لذت این دیدنی ها را چند برابر می کنند. مطبخ ها تبدیل به آشپرخانه هتل شده اند و با سِرو غذاهای سنتی، مهمانان را به یاد دستپخت مادربزرگ های شان می اندازند.
اکثر هتل های سنتی یزد متعلق به عصر قاجاریه هستند، اما هتل هایی با قدمتی بیش تر نیز وجود دارند مثلا دوره صفویه. حتی هتلی با قدمت ایلخانی (۸۰۰ ساله) در عقدای اردکان یزد پذیرای مهمانان است.

هتل باغ

برخی از بناهای قدیمی یزد که دارای باغ های بزرگ بودند نیز به هتل هایی تحت عنوان “هتل باغ” تبدیل شده اند. این نوع از هتل ها بسیار بزرگ تر از هتل های سنتی هستند و به جای حیاط خانه، می توانید در باغ های زیبای آن قدم بزنید. اولین هتل باغ ایرانی هتل مشیرالممالک است که در باغی قدیمی متعلق به دوره قاجاریه به وسعت ۱۳۰۰۰متر مربع و در شهر یزد قرار دارد. اقامتگاه سنتی پهلوان پور مهریز با قدمتی چند صد ساله نیز به نوعی هتل باغ محسوب می شود.

اقامتگاه بوم گردی

اگر خواستار سپری کردن اوقات خود به صورت کاملا سنتی هستید به شما اقامت در بوم گردی ها را پیشنهاد می کنیم. اغلب این اقامتگاه ها حتی اتاق های کف خواب دارند که به ویژه برای توریست های خارجی بسیار جذاب و جالب است. آشپزی با خود مهمانان است و محیطی بسیار دوستانه و شبیه به خانه را برای مهمان تداعی می کند.
معمولا این مدل اقامتگاه ها از نظر هزینه مناسب تر از هتل ها هستند.

هتل تلفیقی (سنت و مدرنیته)

هتل های سنتی اغلب دارای امکانات رفاهی و تکنولوژی های روز هستند و به گونه ای تلفیقی از سنت و مدرنیته محسوب می شوند. فضا، اتاق ها، دیوارها و نقاشی ها همه قدیمی هستند، اما درون اتاق ها تلویزیون، تلفن و چایی ساز و … قرار داده می شود. به نوعی گذران اوقات در فضایی قدیمی با امکانات امروزی.
برخی از هتل های یزد مانند هتل صفاییه با ساخت قسمتی جدید برای هتل، به نوعی به این مسئله جلوه ای ویژه بخشیده است.

هتل لوکس و مدرن

یزد شهری توریستی است که این مسئله بعد از جهانی شدن ش پررنگ تر نیز شده است. به همین دلیل برای جذب هرچه بیش تر توریست باید تمامی سلیقه ها مدنظر قرار بگیرد. علاوه بر سوئیت ها و اقامتگاه های سنتی و استقبال زیاد از هتل های سنتی، مسافرانی نیز هستند که تمایل به اقامت در محلی لوکس و مدرن دارند. هتل هایی مانند هتل پنج ستاره صفاییه، هتل چهار ستاره ارگ و هتل زنبق جزو این دسته محسوب می شوند.
سایت های رزرو اینترنتی هتل های یزد
برای رزرو راحت تر اتاق در هتل های یزد، می توانید از طریق سایت هایی مانند اسنپ تریپ، جاباما و … اقدام کنید. در این سایت ها لیست هتل های یزد با قیمت و شماره تلفن جهت تماس و دریافت اطلاعات، قرار داده شده است که می توانید هتل هایی با قیمت مناسب با بودجه خود انتخاب کنید، اعم از هتل های ۵ ستاره یزد تا سایر هتل ها با امکانات متفاوت. اسامی هتل هایی که در این سایت ها عنوان می شود، معمولا جزو بهترین هتل های شهر یزد با قیمت های متفاوت هستند. حتی در مواردی شاهد تخفیف ویژه هتل های یزد برای مسافران خواهید بود. بعضی اوقات رزرو هتل های ۵ ستاره شهر یزد در زمان هایی که سفر به یزد کمتر صورت می گیرد، با تخفیف های خوبی همراه است که نسبت به امکانات هتل های ۵ ستاره می تواند بهترین گزینه برای اقامت محسوب شود. هتل های تخفیف دار و هتل های ارزان قیمت یزد می تواند انتخاب مناسبی برای اقامت های طولانی باشد.
بیش ترین تخفیف هتل های یزد مربوط به فصل هایی است که آب و هوای شهر یزد چندان برای سفر مناسب نیست. به این ترتیب در زمان سفر در چنین فصولی می توانید از طریق سایت های مربوطه اسامی هتل های تخفیف خورده را پیدا کنید.
رزرو نوروزی هتل های یزد به خصوص رزرو هتل های سنتی یزد، کمی سخت تر از سایر زمان ها صورت می گیرد، زیرا نوروز یکی از بهترین اوقات برای سفر به یزد است، به همین دلیل رزرو هتل های یزد در نوروز ۹۸ آمار بالایی داشت.

اسامی بهترین هتل های یزد جهت رزرو آنلاین

لیست بهترین هتل های یزد از نظر امکانات جهت اقامت در یزد:

هتل داد یزد (بهترین هتل یزد از نظر مسافران)

واقع در خیابان دهم فروردین، قدمت ۸۰ سال
هتل داد نزدیک به بافت قدیم و هم چنین بنای آتشکده زرتشتیان و مجموعه امیر چخماق است. معماری هتل داد به خاطر استفاده از کاه گل و آجر و کاربرد قوس ها، طاق نماها و نورگیرهای زیبا بسیار جلب توجه می کند.
گودال باغچه ی این بنا، زیبایی آن را دو چندان کرده است. این هتل دارای تالارهای مختلف برای برگزار همایش و جشن است.

هتل سنتی مظفر

واقع در محله خلف باغ، متعلق به دوره قاجاریه (قدمت ۲۰۰ سال)، بازسازی شده در سال ۱۳۸۸
بنای هتل از بخش هایی چون پنج دری، بادگیر و تالاری باشکوه، زورخانه ی سنتی، کافه و سفره خانه سنتی تشکیل شده است.

هتل مشیرالممالک

واقع در بلوار مشیر، متعلق به دوره قاجاریه
اولین هتل باغ ایرانی با معماری و تجهیزات کاملا سنتی و امکانات رفاهی در باغی قدیمی متعلق به دوره قاجاریه به وسعت ۱۳۰۰۰ متر مربع است. سقف های کاربندی، دیوارهای نقاشی شده و نهرهای آب و باغ زیبا، اقامت در آن جا را رویایی می کند. دو طوطی آفریقایی بزرگ و دو مرد با دو قامت متفاوت که یکی قوی هیکل و دیگری ریزه اندام با پوشیدن لباس های قدیمی دوره قاجاریه، از جمله دیدنی های جالب هتل هستند.
در باغِ هتل، فروشگاه صنایع دستی، باشگاه، کافی شاپ و … نیز قرار دارد. گذر از باغ و نشستن بر روی صندلی هایی که در میان درختان گذاشته شده است، از جذابیت های دیگر آن محسوب می شود. اتاق ها و سوئیت های سنتی هتل دارای بالکن هایی با چشم انداز باغ هستند و برخی از اتاق ها در نارنجستان و حیاط های کوچک قرار دارند.

هتل فهادان

واقع در محله فهادان، متعلق به دوره قاجاریه (قدمت ۲۵۰ سال)
درست در قلب بافت تاریخی یزد و در نزدیکی مسجد جامع “خانه تهرانی ها” اکنون هتل فهادان شده است و علاوه بر نام هتل، عنوان موزه را نیز بر دوش می کشد. اقامت در این هتل به شما این اجازه را می دهد که به راحتی و با پای پیاده از زندان اسکندر، بقعه دوازده امام، خانه لاریها، خانه ملک زاده و زورخانه ابوالفضل و … دیدن کنید.
در این هتل آثار تاریخی و قدیمی زیادی وجود دارد و حیاط مرکزی و نارنجستانِ آن به قهوه خانه و رستوران تغییر کاربری داده است. ساختمان هتل سه حیاط دارد: حیاط اصلی، نارنجستان و عمارت کلاه فرنگی، هم چنین دارای سه بادگیر زیبا، تالار بزرگ، چاه خانه، سرداب و هشتی و دربند است و پشت بام بزرگ آن، چشم انداز بافت تاریخی را پیش روی شما قرار می دهد.

هتل لب خندق

متعلق به دوره قاجاریه، بازسازی شده در سال ۱۳۸۹
خانه تاریخی “خاندان طیبی” اکنون تبدیل به هتل لب خندق شده است که نزدیک به بافت تاریخی، بازار، میدان تاریخی امیر چخماق، خیابان قیام، بازار زرگرها، بازار خان، بازار پنجه علی، بازار شاهزاده فاضل قرار دارد.
این هتل دارای حیاط اصلی و نارنجستان، بادگیر، تالار، هشتی و پشت بامی مشرف به بافت تاریخی است.

هتل سنتی مهر

متعلق به دوره قاجاریه ( قدمت۲۰۰ سال)
این هتل قبلا معروف به خانه “زرگر یزدی” بود و دارای دو حیاط اصلی و نارنجستان است. بادگیرهای بلند، تالار بزرگ، سرداب زیبا، هشتی، شیشه های رنگی، درهای چوبی و … جزو زیبایی های هتل محسوب می شوند.
هتل مهر در نزدیکی میدان تاریخی امیر چخماق، خیابان قیام قرار دارد.

هتل والی

متعلق به دوره صفویه (قدمت ۴۰۰ سال)
این هتل معماری دوره صفویه را به نمایش می گذارد. بنای هتل شامل فضای اندرونی و بیرونی، هشتی با گچ کاری و کادربندی، نارنجستان و سرداب است. این هتل نیز در نزدیکی بافت تاریخی قرار دارد.

هتل ملک التجار

متعلق به دوره قاجاریه (قدمت ۳۰۰ سال)
هتل تاریخی ملک التجار یزد عنوان اولین هتل خشت خام در جهان را به خود اختصاص داده است. این هتل ۵ ستاره با همان معماری قدیمی و زیبای خود با امکانات رفاهی مشغول فعالیت است.
تزئینات داخلی این هتل مانند نقاشی دیوارها با رنگهای طبیعی, راویزهای آب طلاکاری شده و طاق نماها را می توان یکی از شاهکارهای معماری دوران قاجاریه در نظر گرفت. دیوار و سقف بیشتر اتاق ها نقاشی شده است. ورودی هتل یک کوچه باریک با دیوارهای بلند است که گذرِ ۴ نسل از خاندان ملک التجار را به خود دیده است.
ورودی زیبا، هشتی شش ضلعی، قسمت زمستانه، تابستانه، بهارخواب، شاه نشین، ستون های چوبی، حیاط، اتاق آینه، بادگیر و حوض بزرگ هتل از جمله جاذبه های آن است.

هتل سنتی ادیب الممالک

متعلق به دوره قاجاریه (قدمت بیش از ۲۰۰ سال)
شاه نشین و سرداب و حیاط این هتل بسیار زیبا است. همچنین دارای حمامی قدیمی با خزینه، حوضچه ها و رختکن است. یکی از علل معروفیت این هتل رستوران سنتی آن است که معماری آن مربوط به دوره قاجاریه است.
هتل در بافت تاریخی قرار دارد و مسیر رسیدن به مسجد جامع یزد، خانه لاری ها، موزه سکه، زندان اسکندر و بازار سنتی را سهولت می بخشد.

هتل صفاییه

واقع در محله صفاییه
هتل ۵ ستاره صفائیه یزد دارای بخش جدید و قدیمی است که بخش جدید با عنوان هتل چهارستاره پارسیان صفائیه به نوعی نماد معماری تلفیقی سنت و مدرنیته محسوب می شود. هتل قدیم آن به هتل باغ معروف است.
در فضای لابی و حیاط هتل، مغازه های صنایع دستی فعالیت دارند. هم چنین در حیاط سوئیت هایی زیبا نیز در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

هتل ارگ

واقع در منطقه صفائیه یزد در دامنه کوه مجاور جاده کمربندی کرمان یزد و شیراز و نیز روبروی نمایشگاه بین المللی یزد
در نزدیکی دخمه زرتشتیان، هتل ارگ یزد تاسیس شده است. طراحی نمای بیرونی هتل به صورت آجر و کاه گل و حیاط مرکزی است و معماری داخلی آن مدرن و لوکس است. این هتل علاوه بر اتاق و سوئیت، دارای سالن جشن، سالن کنفرانس، سالن جشن تولد، فضای ورزشی بوت کمپ، رستوران صبحانه، رستوران ناهار و شام، کافی شاپ داخل لابی، کافی شاپ حیاط مرکزی، روم سرویس ۲۴ ساعته و غرفه صنایع دستی و ترمه نیز هست.

لیست هتل های یزد همراه با شماره تلفن و آدرس

هتل درجه تعداد اتاق سال تاسیس آدرس شماره تلفن
هتل صفائیه یزد ۵ ستاره ۱۹۲ ۱۳۳۵ صفائیه, خیابان تیمسار فلاحی ۳۸۲۴۲۸۱۱
هتل داد یزد ۴ ستاره ۸۸ ۱۳۸۶ خیابان دهم فروردین ۳۶۲۲۹۴۰۰
هتل مشیر الممالک یزد ۴ ستاره ۱۰۶ ۱۳۸۳ بلوار مشیر ۳۵۲۵۳۹۷۹
هتل ارگ یزد ۴ ستاره ۴۶ ۱۳۹۲ صفائیه, پشت دخمه ۳۸۲۸۵۰۰۰
هتل زنبق یزد ۴ ستاره ۲۸ ۱۳۹۰ بلوار جمهوری ۳۵۲۶۰۹۲۰
هتل ملک التجار یزد ۴ ستاره ۲۲ ۱۳۸۰ خیابان قیام, بازارچه پنجه علی ۳۶۲۲۴۰۶۰
هتل لاله یزد ۳ ستاره ۴۰ ۱۳۸۳ بلوار بسیج ۳۶۲۲۵۰۴۸
هتل مهر یزد ۳ ستاره ۲۷ ۱۳۸۳ لب خندق ۳۶۲۲۷۴۰۰
هتل فهادان یزد ۳ ستاره ۲۸ ۱۳۸۷ فهادان ۳۶۳۰۰۶۰۰
هتل والی یزد ۳ ستاره ۱۹ ۱۳۸۷ خیابان امام, ۳۶۲۲۸۰۵۲
هتل سنتی یزد یزد ۳ ستاره ۲۳ ۱۳۸۵ میدان امیر چخماق ۳۶۲۲۸۵۰۰
هتل مظفر یزد ۳ ستاره ۱۹ ۱۳۸۹ خیابان مطهری, کوچه خلف باغ ۳۶۲۲۷۷۸۳
هتل تهرانی یزد ۳ ستاره ۴۵ ۱۳۸۱ میدان ابولفضل ۳۷۲۱۵۵۵۱
هتل پارسیان یزد ۳ ستاره ۳۳ ۱۳۵۱ بلوار جمهوری, پشت بیمارستان افشار ۳۵۲۵۴۱۱۱
هتل جهانگردی یزد ۳ ستاره ۳۸ ۱۳۶۵ بلوار دانشجو ۳۶۲۴۹۱۲۷
هتل راه و ما یزد ۳ ستاره ۲۹ ۱۳۹۵ صفائیه , بلوار شهید قندی ۹۱۳۱۵۲۰۴۲۱
هتل کاروان یزد ۳ ستاره ۳۱ ۱۳۸۰ بلوار آزادگان ۳۷۲۱۰۵۱۱
هتل مهتاب تفت ۳ ستاره ۱۵ ۱۳۹۵ ده بالا ۹۱۳۱۵۱۸۹۴۴
هتل خاتم یزد ۳ ستاره ۴۰ ۱۳۸۵ بلوار جمهوری ۳۵۲۳۵۰۰۱
هتل بهجت میبد ۳ ستاره ۲۲ ۱۳۸۵ بلوار بسیج ۳۲۳۵۵۰۰۵
هتل نیکان بافق ۳ ستاره ۶۵ ۱۳۹۳ بلوار سنگ آهن ۳۲۴۲۹۰۰۴
هتل کهن کاشانه یزد ۲ ستاره ۱۸ ۱۳۸۳ خیابان امام محله فهادان ۳۶۲۱۲۴۸۵
هتل کاروانسرا مشیر یزد ۲ ستاره ۱۹ ۱۳۸۴ بلوار امامزاده جعفر, خیابان مصلی ۳۶۲۲۷۰۵۰
اقامتگاه سنتی کاروانسرای زین الدین مهریز ۲ ستاره ۳۱ ۱۳۸۲ قبل از مسجد ابولفضل ۳۸۲۴۳۳۳۸
هتل رویای قدیم یزد ۲ ستاره ۱۲ ۱۳۹۴ خیابان سلمان, کوچه شهید کاری ۳۶۲۷۲۷۱۸
هتل اطلس یزد ۲ ستاره ۱۷ ۱۳۸۲ بلوار شهید صدوقی ۳۷۲۴۷۱۰۰
هتل فرهنگیان یزد ۲ ستاره ۲۹ ۱۳۸۰ صفائیه, خیابان عدالت ۳۸۲۵۰۰۴۱
هتل ملیکا یزد ۲ ستاره ۱۶ ۱۳۸۲ بلوار جمهوری ۳۵۲۳۸۰۰۰
هتل آرتمیس یزد ۲ ستاره ۱۴ ۱۳۹۷ خیابان صدوقی ۹۱۳۲۵۶۰۹۵۶
هتل شیرکوه تفت ۲ ستاره ۳۸ ۱۳۷۹ بلوار شهید بهشتی ۳۲۶۳۳۵۰۱
هتل مهمانسرای اردکان اردکان ۲ ستاره ۱۸ ۱۳۶۱ بلوار شهید بهشتی ۳۲۲۲۶۹۶۹
هتل فرهنگ یزد ۲ ستاره ۲۳ ۱۳۵۳ میدان شهید بهشتی, خیابان امام ۳۶۲۶۰۷۲۵
هتل رز یزد ۲ ستاره ۱۱ ۱۳۸۵ میدان شهید بهشتی, خیابان امام ۳۶۲۲۸۷۵۳
هتل جاده ابریشم یزد ۱ ستاره ۱۰ ۱۳۸۲ خیابان مسجد جامع ۳۶۲۵۲۷۳۰
هتل ادیب الممالک یزد ۱ ستاره ۱۷ ۱۳۸۷ خیابان قیام کوچه لب خندق ۳۶۲۲۹۳۲۴
اقامتگاه سنتی کورش یزد ۱ ستاره ۱۳ ۱۳۸۷ فهادان ۳۶۲۰۳۵۸۰
هتل روشن یزد ۱ ستاره ۲۲ ۱۳۸۳ خیابان دهم فروردین ۳۶۲۲۹۷۰۷
هتل ثلاثی یزد ۱ ستاره ۱۳ ۱۳۷۳ بلوار امامزاده جعفر ۳۶۲۲۰۶۷۷
هتل کاریز اردکان ۱ ستاره ۱۱ ۱۳۸۵ بلوار شهید بهشتی ۳۲۲۲۶۰۶۲
هتل باغسرا اردکان ۱ ستاره ۶ ۱۳۸۸ جنب شهرداری ۳۲۲۳۹۲۵۱
هتل باران اشکذر ۲ ستاره ۲۲ ۱۳۹۴ رضوان شهر, بلوار ۴۵ متری ۳۲۷۲۸۶۴۰
هتل ستاره شهر مهریز ۱ ستاره ۸ ۱۳۹۲ کیلومتر یک جاده مهریز– یزد ۳۲۵۲۹۶۸۸
اقامتگاه سنتی شاه عباسی مهریز ۱ ستاره ۱۴ ۱۳۸۶ جاده یزد — کرمان بعد از ورودی شهر ۳۲۵۲۹۵۹۵
هتل علمدار بافق ۳ ستاره ۲۱ ۱۳۹۵ بلوار انقلاب ۳۲۴۲۹۲۳۰
هتل سروش یزد ۱ ستاره ۹ ۱۳۸۴ بلوار بسیج, روبروی شرکت آب ۳۶۲۶۸۸۰۲
هتل شرق یزد ۱ ستاره ۲۱ ۱۳۸۵ خیابان مسجد جامع ۳۶۲۶۷۷۸۳
هتل شهران یزد ۱ ستاره ۶ ۱۳۹۷ بلوار نصر ۹۱۳۵۱۷۵۳۲۱
هتل فاضلی یزد ۳ ستاره ۱۶ ۱۳۹۵ میدان وقت الساعه ۹۱۳۱۵۴۶۶۰۳
اقامتگاه سنتی علی بابا یزد ۱۰ ۱۳۸۷ خیابان مسجد جامع ۳۶۲۰۴۱۶۰
اقامتگاه سنتی ترمه یزد ۳ ستاره ۱۱ ۱۳۹۳ خیابان مسجد جامع ۳۶۲۰۷۴۱۱
اقامتگاه سنتی لب خندق یزد ۱۰ ۱۳۸۹ خیابان قیام, کوچه لب خندق ۳۶۲۲۶۰۰۳
اقامتگاه سنتی ساباط یزد ۶ ۱۳۸۷ خیابان شهید رجائی, قبل از باغ دولت آباد ۳۶۲۲۹۳۳۴
هتل خوان دو حد یزد ۳ ستاره ۳۸ ۱۳۹۴ بلوار عاصی زاده, کوچه سنگ ریزه ۳۶۲۷۲۹۸۸
اقامتگاه سنتی باغ مرشد یزد ۸ ۱۳۸۶ بلوار بسیج, روبروی شهرداری ۳۶۲۲۶۷۷۴
اقامتگاه سنتی خالومیرزا اردکان ۱ ستاره ۶ ۱۳۹۰ عقدا ۳۲۲۸۲۷۶۷
اقامتگاه سنتی گلشن میبد میبد ۸ ۱۳۹۵ مهرجرد ۹۱۳۱۵۲۹۴۴۷
اقامتگاه سنتی فیروزه یزد ۱۱ ۱۳۹۵ خیابان مهدی ۳۶۲۷۲۹۰۰
اقامتگاه سنتی باغ تیتو بافق ۱۰ ۱۳۹۴ خیابان امام خیابان مسجد جامع ۳۲۴۲۳۶۰۱
اقامتگاه سنتی قنات یزد ۱۸ ۱۳۹۶ فهادان روبروی هتل کهن کاشانه ۹۱۳۳۵۲۴۸۶۶
اقامتگاه سنتی پارس یزد ۱۲ ۱۳۹۶ فهادان ۹۱۳۱۵۹۰۷۳۸
اقامتگاه سنتی الماس یزد ۱۱ ۱۳۹۷ کوچه حسینیان ۹۱۳۳۵۷۴۹۷۷
اقامتگاه سنتی دالان بهشت یزد ۹ ۱۳۹۶ کوچه حسینیان ۹۱۳۱۵۱۸۶۳۷
اقامتگاه سنتی قلعه کهنه یزد ۱۰ ۱۳۹۷ قلعه کهنه ۹۱۳۳۵۱۴۸۴۰
اقامتگاه سنتی دوستانه یزد ۱۰ ۱۳۹۶ خیابان امام, کوچه جنب مسجد شاه یحیی ۹۱۳۳۵۲۲۹۸۵
اقامتگاه سنتی آفاق روشن ابرکوه ابرکوه ۳ ستاره ۲۴ ۱۳۹۶ محله دروازه میدان ۹۱۳۲۵۴۲۳۰۴
اقامتگاه سنتی رباط آجری سریزد مهریز ۱۵ ۱۳۹۶ سریزد ۹۱۳۳۵۲۲۱۱۷
اقامتگاه سنتی انار اردکان ۱۵ ۱۳۹۶ عقدا ۹۱۳۷۰۸۲۸۱۳
اقامتگاه سنتی خانه مستوفی ابرکوه ۷ ۱۳۹۶ ابرکوه ۹۱۲۶۴۹۱۸۶۵
اقامتگاه سنتی میبد (شاه نشین) میبد ۱۸ ۱۳۹۶ میبد, بلوار قاضی میر حسین ۹۱۳۱۵۷۸۶۴۶
مهمانپذیر فاطیما یزد ۱۳ ۱۳۹۶ میدان نماز ,بلوار امام حسین ۹۱۳۳۵۴۲۹۵۹
اقامتگاه سنتی هفت شهر مهریز ۱۶ ۱۳۹۷ مجتمع بین راهی آتنا ۹۱۳۲۵۱۰۷۴۷
هتل آپارتمان امین اشکذر ۱۶ ۱۳۸۷ نبش میدان بسیج ۳۲۷۲۷۲۲۰
مهمانپذیر بهشتی یزد ۱۵ یزد –میدان شهید بهشتی اول خیابان امام ۶۲۶۵۵۱۷۳
مهمانپذیر آریا یزد ۲۸ یزد خیابان دهم فروردین ۳۶۲۶۰۴۱۱
مهمانپذیر  امیرچقماق یزد ۱۳ یزد میدان امیر چقماق ۶۲۶۹۸۲۳۳
مهمانپذیر اتوناج یزد ۱۴ یزد خیابان امام بعدازکوچه فرهنگ ۶۲۶۰۰۲۹۳
مهمانپذیر الزهرا یزد ۸ یزد چهارراه فرهنگیان جنب شیرینی عاصی زاده ۶۲۶۸۲۲۹۳
مهمانپذیر گلها یزد ۱۱ یزد میدان شهی بهشتی ابدای خیابان امام کوچه حاج غلامرضا فقیه پلاک ۷ ۶۲۶۹۹۱۶۳
مهمانپذیر گل یاس (پردیس) یزد ۱۰ یزد خیابان امام روبروی بانک ملی ۶۲۷۲۰۲۸۳
مهمانپذیر پردیسان  یزد ۱۰ یزد میدان مارکار کوچه شهید دیمی روبروی فرش مشهد ۳۶۲۷۲۴۲۸
مهمانپذیر میر  یزد ۱۰ یزد خیابان امام –کوچه برخوردار ۶۲۲۹۵۵۳۳
مهمانپذیر تابان یزد ۱۰ یزد خیابان امام ،کوچه خواجه خضر ۹۱۳۱۵۱۱۹۹۹
هتل بهار اردکان اردکان ۱ ستاره ۱۳
مهمانپذیر عقابکوه تفت ۱۰ ۱۳۹۷ اسلامیه ۹۱۳۳۵۲۹۲۶۲
اقامتگاه سنتی الزهرا یزد ۱۳۹۷
اقامتگاه سنتی سلاطین یزد ۱۰ ۱۳۹۷
مهمانپذیر بنیاد  یزد ۹ یزد،خیابان قیام،کوچه حسینیه حاجی یوسف ۳۶۲۷۲۷۵۰
هتل طرح توسعه مشیر  یزد ۴ ستاره ۰ ۱۳۹۷ یزد،خیابان قیام،کوچه حسینیه حاجی یوسف ۹۱۳۱۵۴۷۷۶۹
هتل طرح توسعه ارگ یزد یزد ۴ ستاره ۶۴ ۱۳۹۷ دخمه ۹۱۳۱۵۱۶۶۶۷
اقامتگاه سنتی ترنج یزد ۱۳ ۱۳۹۷ وقت الساعه, نرسیده به خانه امام حسینی ۹۱۲۸۹۱۱۹۵۱
اقامتگاه سنتی عمارت مادری میبد ۱۰ ۱۳۹۷ میبد, شهیدیه ۹۱۳۱۵۸۱۴۵۶
اقامتگاه سنتی کیاوش یزد ۱۸ بلوار بسیج، محله تل، کوچه مسجد الرحمن، کوچه باغ میرزا ۹۱۳۱۱۳۵۷۸۸
اقامتگاه سنتی قلعه وزیر میبد ۵ ۱۳۹۷ حجت آباد ۹۱۲۳۱۷۳۶۶۴
اقامتگاه سنتی آواسا یزد ۲۷ ۱۳۹۸ خیابان مهدی ۹۱۳۳۵۳۴۹۵۷
هتل پدیده مروست خاتم ۲ ستاره ۱۳۹۸ مروست ۹۱۳۲۵۰۲۸۷۴
اقامتگاه سنتی جنگل یزد ۱۳ ۱۳۹۸ فهادان, روبروی سکه موزه حیدرزاده ۹۱۳۱۵۲۱۷۸۵
اقامتگاه سنتی ستاره آسمان یزد ۱۰ ۱۳۹۸ فهادان ۹۱۳۵۲۱۹۹۶۸
 شمعدونی یزد،خیابان امام ،کوچه شرکت گوشت کوچه ۴۴
 آرا یزد ،خیابان مهدی ،جنب بانک رفاه ،کوچه سید
 هاشم خان
 عمارت بارمان
 لیلی ومجنون
 هتل سنتی حاج ملک
 مهمانپذیر احسان
 مهمانپذیر ملت
 مهمانپذیر کویر
 مهمانپذیر مهدی
 مهمانپذیر ناصر
 پهلوانپور مهریز ،مزوبرآباد،میدان توحید،باغ جهانی پهلوانپور
بومگردی خشت آباد یزد ۷ ۱۳۹۴ یزد،خ مهدی کوچه  فردوس  داخل حسینیه کوچک ۹۱۳۲۵۷۰۰۴۰
بومگردی سیگاری یزد ۱۲ یزد- ضلع شرقی خیابان امام-کوچه بیست و یکم ۹۱۲۳۴۰۰۸۸۲
بومگردی خانه خشتی یزد ۶ یزد- ضلع شرقی خیابان امام-کوچه بیست و یکم ۹۱۳۵۱۶۲۶۰۹
بومگردی نارنجستان یزد ۳ یزد-  خیابان امام –کوچه سهل ابن علی-کدپستی۸۹۱۳۶۷۸۸۹۳ ۹۱۳۴۵۵۶۵۹۹
بومگردی میرمحمدی یزد ۱۴ ۱۳۹۷ بلوار بسیج ۹۱۳۱۵۲۲۰۴۵
بومگردی امینی یزد ۱۲ شهرستان یزد،خیابان فهادان،کوچه مسجد امام سجاد،خانه صدا و سیما ۹۱۳۳۵۰۴۶۰۰
بومگردی لمکده راد یزد ۵ ۱۳۹۸ محله کوشک نو- جنب آسیاب- پلاک ۱۸ ۹۱۳۳۵۹۲۷۳۷
بومگردی  یزد ۶ ۱۳۹۸ خیابان امام- کوچه مشروطه- محله دارالشفاء- پلاک ۶ ۹۱۳۳۵۳۳۷۹۱
بومگردی رخشین یزد ۳ ۱۳۹۵ یزد-خیابان دهم فروردین- جنب دروازه قصاب ها ۹۱۳۳۵۱۳۹۹۴
بومگردی سرای کهن یزد ۹ ۱۳۹۵ یزد – خ امام – جنب کشتارگاه ۳۶۲۱۲۴۸۵
بومگردی واحه (اوسیس) یزد ۸ ۱۳۹۵ یزد – خ امام , بازار نو, نرسیده به خانه امام حسینی ۹۱۳۳۵۵۰۴۷۶
بومگردی هفت و یازده  یزد ۷ ۱۳۹۵ یزد کوه مالمیر انتهای کوچه ۹۱۳۷۷۰۷۵۰۵
بومگردی دالون یزد ۴ ۱۳۹۵ یزد خ سلمان ، کوچه شهید کردی، کوچه شهید مومنی ۶ ۹۱۳۱۵۷۶۷۲۳
بومگردی  بابا حاجی یزد ۶ ۱۳۹۵ یزدخ سیدگلسرخ ۹۱۳۱۵۳۴۷۹۳
بومگردی کلوت یزد ۶ ۱۳۹۵ مسجد جامع کوچه مشروطه ۹۱۲۲۱۹۴۵۴۰
بومگردی  اوروزا یزد ۴ ۱۲۹۵ یزد خیابان انقلاب, کوچه انتقلاب ۱۲ ۹۳۹۰۹۷۱۹۲۰
بومگردی بادگیر یزد ۷ ۱۳۹۵ یزد- خ شهیدرجائی محله چهارمنار ۹۱۳۳۷۳۳۲۵۱
بومگردی خواجه خضر یزد ۷ ۱۳۹۵ یزد، برزن خواجه خضر ۹۱۳۳۵۷۰۳۳۳
بومگردی سه نیک یزد ۱۳ ۱۳۹۵ یزد، خیابان کاشانی، کوچه شمس ۹۱۳۱۵۶۸۱۶۴
بومگردی نقره یزد ۸ ۱۳۹۶ یزد، کوچه زورخانه پهلوان یزد، کوچه سیگاری ۹۱۳۲۵۸۶۹۴۹
بومگردی باغ ۲ سرو تفت ۸ باغ مورتین ۹۱۳۳۵۲۹۵۰۵
بومگردی ستاره یزد ۸ ۱۳۹۶ یزد، فهادان،کوچه بقعه دوازده امام ۹۱۳۳۵۳۷۶۲۴
بومگردی خانه خورشید یزد ۷ ۱۳۹۶ یزد-کوچه شیخ زاده-روبروی خانه وزیر-پلاک ۴
بومگردی پنج دری  یزد ۴ ۱۳۹۶ محله خاجه خضر کوچه باروتکوب ۹۱۳۳۵۲۲۲۱۸
بومگردی آقایی ها(گروه شش بادگیری) یزد ۵ ۱۳۹۶ کوچه برخوردار. انتهایکوچه روبری آب انبار شش بادگیری ۹۱۳۲۷۳۰۹۱۴
بومگردی خانه سبز یزد ۵ ۱۳۹۶ انتهای کوچه برخوردار ۹۱۳۳۵۳۶۶۵۰
بومگردی بهار عمر یزد ۷ یزد دربندگرجی ۹۱۳۰۹۹۲۷۶۹
بومگردی کوبه یزد ۵ ۱۳۹۵ یزد، کوی سهل بن علی ۹۳۵۳۳۴۲۹۲۹
بومگردی پادیاو یزد ۳ :یزد ،خ امام خمینی ، کوچه منار گلی ، کوچه جنب خانه امام حسینی ، پلاک ۹۱۲۵۴۴۱۹۷۹
بومگردی خانه حباب یزد ۸ یزد حسینیه گازرگاه، کوچه یغمایی ۹۱۳۱۵۶۰۸۶۹
بومگردی باران یزد ۵ ۱۳۹۷ یزد فهادان جنب خانه محمودی ۹۱۳۸۵۰۶۲۱۰
بومگردی کوچه بالا یزد ۴ یزد کوچه بالا ۹۱۳۱۵۳۵۰۸۵
بومگردی سرزمین آفتاب یزد ۵ خیابان قیام ۹۱۳۹۵۱۴۰۶۴
بومگردی طارونه یزد ۱۰ یزد، سید گلسرخ ، کوچه هفتم ۹۱۲۰۰۴۸۰۱۴
بومگردی پیری ۸ ۱۳۹۷ اردکان خیابان میرداماد ۹۱۳۳۵۹۴۹۴۲
بومگردی سرای درویش یزد ۷ یزد فهادان، محدوده مدرسه ضیائیه بالاتر از هتل فهادان ۹۱۳۱۵۷۳۲۹۱
بومگردی دهکده فروردین یزد ۴ ۱۳۹۷ کیلومتر ۲۳ جاده طبس ۹۱۳۳۵۱۷۶۶۴
بومگردی آسودن یزد ۷ ۱۳۹۷ کوچه هاشم خان ۹۱۲۱۵۱۰۶۸۱
بومگردی خانه کوچک لاری یزد ۳ ۱۳۹۷ خیابان امام خمینی، کوچه
بومگردی بابا خداداد یزد ۷ ۱۳۹۶ روستای نصرت آباد شاهدیه ۹۱۳۲۵۶۲۹۸۳
بومگردی کهن پایاب یزد ۷ ۱۳۹۷ پشت حسینیه کوچک فهادان ۹۱۳۲۵۲۱۸۴۶
بومگردی گلستان یزد ۵ ۱۳۹۷ بعثت کوچه شریفی نژاد ۹۱۷۱۰۰۱۳۸۲
بومگردی  یزد ۷ ۱۳۹۷ فرخی, روبروی درب اورژانس ۹۱۳۳۵۱۴۰۳۹
بومگردی دربید یزد ۳ ۱۳۹۷ روستای دربید ۹۳۸۷۶۵۲۹۵۶
بومگردی فروردین یزد ۶ ۱۳۹۷ فهرج, کوچه مخابرات ۹۱۳۳۵۲۴۷۲۳
بومگردی کائنات یزد ۸ روستای فهرج ۹۱۳۹۵۴۲۰۷۷
بومگردی  اردکان ۴ ۱۳۹۷ اردکان ۹۱۳۱۵۸۳۰۰۷
بومگردی مهرگرد مهریز ۳ ۱۳۹۴ مهریز, خیابان شهید منتظری, بن بست نوبهار ۹۱۲۱۹۷۱۱۶۷
بومگردی جهانگرد مهریز ۴ ۱۳۹۴ مهریز, جنب باغ پهلوان ۹۱۳۳۵۱۶۵۸۵
بومگردی گل افشان مهریز ۴ ۱۳۹۶ روستای گل افشان ۹۱۳۳۵۷۱۸۸۹
بومگردی مهرریزان مهریز ۵ ۱۳۹۷ سرچشمه, ۹۱۳۳۷۴۴۴۲۶
بومگردی ریواس مهریز ۴ ۱۳۹۶ بخش ارنان, روستای کرد آباد ۹۱۳۷۷۷۱۳۸۹
بومگردی کیان مهریز ۵ ۱۳۹۷ خیابان سید مصطفی خمینی ۹۱۲۲۰۵۷۸۸۰
بومگردی ممتاز مهریز ۵ ۱۳۹۷ روستای منشاد, محله مزرعه ۹۱۳۲۵۴۱۳۴۹
بومگردی عمه رباب میبد ۴ ۱۳۹۵ میبد, روستای مرور
بومگردی وستا میبد ۴ ۱۳۹۵ مزرعه کلانتر ۹۱۲۲۴۹۳۶۴۵
بومگردی شاطر بمان میبد ۵ ۱۳۹۵ میبد, ده آباد ۹۱۳۳۵۴۲۷۰۸
بومگردی بوم میبد ۸ ۱۳۹۵ میبد ۹۱۳۴۵۳۰۲۳۶
بومگردی رحیمیان میبد ۳ ۱۳۹۷ ندوشن, بلوار حضرت ۹۱۳۹۵۳۱۵۱۱
بومگردی  میبد ۴ ۱۳۹۷ میبد ۹۱۳۴۵۱۴۷۰۱
بومگردی  میبد ۴ ۱۳۹۷ روستای مزرعه کلانتر ۹۱۳۳۵۶۵۶۲۲
بومگردی نار تی تی تفت ۶ ۱۳۹۵ شهرستان تفت- محله راحت آباد ۹۱۹۴۰۵۷۱۱۸
بومگردی حاجی خان تفت ۶ ۱۳۹۶ روستای اسلامیه ۹.۱۳۳۵۸E+20
بومگردی خانه معمار بافق ۳ ۱۳۹۵ بافق روستای قطرم ۹۱۳۶۰۸۶۵۰۷
بومگردی روشن ابرکوه ابرکوه ۵ ۱۳۹۵ خیابان باهنر, جنب خانه صولت ۹۱۳۲۵۴۶۱۳۷
بومگردی تیزک ابرکوه ۵ ۱۳۹۵ روستای تیزک
بومگردی  ابرکوه ۴ ۱۳۹۸ ابرکوه جلال آباد فراغه ۹۱۳۲۵۴۳۲۷۷
بومگردی کوچه باغ مهریز ۴ ۱۳۹۷ مهریز مزویر اباد ۹۱۳۲۵۶۴۶۴۲
بومگردی تاج الملوک یزد ۶ ۱۳۹۷ خیابان قیام کوچه حسینیه حاجی یوسف ۹۱۳۲۵۰۸۹۱۶
بومگردی سرو کهن ابرکوه ۸ ۱۳۹۵ ابرکوه, محله پشت آسیا ۹۱۳۱۵۷۳۸۰۵
بومگردی  مهریز ۶ ۱۳۹۷ بخادران, روستای مهدی آباد ۹۱۳۱۵۲۱۸۸۱
بومگردی  یزد ۷ خیابان امام خمینی، کوچه مالمیر، روبروی حسینیه ۹۱۳۲۵۱۴۰۶۱
بومگردی  ابرکوه
بومگردی  مهریز ۴ ۱۳۹۸ روستا مدوار
بومگردی رستاق اشکذر ۸ ۱۳۹۵ دهستان رستاق ۹۱۳۸۵۰۵۰۰۸
بومگردی سرای بهشت شادکام بافق ۴ ۱۳۹۵ روستای شادکام ۹۱۳۵۲۴۷۸۷۱
بومگردی سید بافق ۳ ۱۳۹۶ روستای شادکام ۹۱۳۸۵۵۴۰۶۷
بومگردی چهارفصل خاتم ۶ ۱۳۹۶ مروست ۹۱۳۵۱۴۵۳۳۵
بومگردی رستم یزد ۴ ۱۳۹۶ زارچ ۹۱۳۲۵۹۵۳۲۰
بومگردی ارت اردکان ۷ ۱۳۹۶ اردکان خیابان شهید قانعی ۹۱۶۲۵۶۸۴۲۸
بومگردی طوبی بافق ۴ ۱۳۹۶ بافق روستای حاجی اباد ۹۱۳۳۵۲۲۳۵۴
بومگردی عبدالغفاری ابرکوه ۵ ۱۳۹۶ برکوه خیابان شهید رجائی کوچه باغ ۹۱۳۳۷۸۷۷۳۶۴
بومگردی کدخدا فهرج ۶ ۱۳۹۶ روستار ی فهرج بافت تاریخی ۹۱۳۳۵۷۸۰۱۱
بومگردی خانه سرو اردکان ۶ اردکان عقداد روستای سرو سفلی ۹۱۳۳۵۳۶۷۰۰
بومگردی عمارت کلانتر تفت تفت ۹۱۳۱۵۲۳۷۵۰
بومگردی حاجی زینل تفت
بومگردی بی بی کل  بافق ۶ ۱۳۹۶ روستای شادکام ۹۱۳۹۶۷۸۰۳۱
بومگردی سادات بافق ۵ ۱۳۹۶ بافق باقر اباد روستای تراب اباد ۹۱۳۵۱۳۶۷۸۵
بومگردی نارونه تفت ۴ ۱۳۹۶ تفت روستای مبارکه بافت تاریخی ۹۱۳۳۵۸۵۸۹۸
بومگردی باغ دلگشاه رضائیه یزد ۴ ۱۳۹۷ روستای رضائیه ۹۱۳۲۵۹۸۷۰۵
بومگردی خانم جان ابرکوه ۸ ۱۳۹۷ ابرکوه روستای شهرسب ۹۹۰۱۷۶۴۰۴۵
بومگردی ده عروس بهاباد ۱۰ ۱۳۹۷ بهاباد کیلومتر پنجم مو اسلاتی ۹۱۳۵۱۳۰۸۶۶
بومگردی برزی تفت ۵ ۱۳۹۷ تفت ده بالا محله برزی ۹۱۳۱۵۲۶۰۰۷
بومگردی ثریا مهریز ۵ ۱۳۹۷ یزد مهریز روستای تنگ چنار ۹۱۰۴۶۴۵۶۱۲
بومگردی شهریار منشاد مهریز ۵ مهریز روستای منشاد ۹۱۳۸۵۴۶۲۱۵
بومگردی  بافق ۴ ۱۳۹۶ بافق روستای صدرآباد ۹۳۶۴۴۵۱۱۶۱
بومگردی  مهریز ۱۱ ۱۳۹۷ ۹۱۳۱۵۳۵۶۳۰
بومگردی  مهریز ۳ ۱۳۹۷ منشاد ۹۳۳۷۶۱۲۵۶۱
بومگردی  مهریز ۴ ۱۳۹۷ روستای طزنج , کوچه قلعه ۹۱۳۱۵۲۵۴۵۶
بومگردی خانه صفا یزد ۶ ۱۳۹۸ خیابان امام خمینی، بن بست ۴۶ ۹۱۲۲۷۱۶۴۶۶
بومگردی آریس بافق ۱۳۹۸ باقرآباد, قلعه باقرآباد ۹۱۳۸۵۰۱۳۴۵
بومگردی خانه رشید و سرور یزد ۵ ۱۳۹۸ بلوار بسیج، کوچه مهر، کوچه ششم، پ ۴ ۹۱۳۱۵۴۰۴۳۳
بومگردی یادگار پدر مهریز ۵ ۱۳۹۸
بومگردی شاخه نبات یزد ۵ ۱۳۹۸ بلوار امام زاده، کوچه شبستری, روبروی کوچه مصلی ۹۱۳۳۵۷۴۵۵۶
بومگردی آریابان مهریز ۴ ۱۳۹۸ منگ آباد ۹۱۳۲۵۷۸۶۴۹
بومگردی ایران باستان یزد ۵ ۱۳۹۸ خیابان امام, کوچه حسینیان ۹۱۳۳۵۱۴۱۷۹
بومگردی شهرزاد یزد ۱۱ ۱۳۹۸ بلوار بسیج, روبروی آب انبار رستم گیو ۹۱۳۲۵۳۸۳۰۲
بومگردی خشت و ماه اردکان ۷ ۱۳۹۸ اردکان
بومگردی سریزد مهریز ۶ ۱۳۹۸ روستای سریزد, روستای خواجه ۹۱۲۱۶۴۰۰۹۷
بومگردی عمارت بانو یزد ۶ ۱۳۹۸ فهادان, انتهای کوچه امامزاده حسن ۹۱۳۳۵۵۹۶۴۶
بومگردی  اردکان ۴ ۱۳۹۸ روستای ساغند ۹۱۳۳۵۹۶۹۶۶
بومگردی بید سوخته اشکذر ۵ ۱۳۹۷ خیابان فرودگاه, میدان صنعت, پایانه مسافربری ۹۱۳۲۷۳۷۳۴۶
بومگردی  یزد ۷ خیابان  شهید رجایی، کوچه هاشم خان ۹۱۳۸۵۱۵۱۶۱
بومگردی  مهریز منگ آباد ۹۱۳۵۲۵۶۲۶۲
بومگردی دلخش خیابان امام کوچه مسجد منارگلی
بومگردی وثوقی خیابان دهم فروردین ابتدای کوچه ۹۱۲۱۲۶۸۴۸۶
بومگردی  اردکان اردکان ساغند ۹۱۳۱۵۸۷۰۰۸
بومگردی  یزد ۵ ۱۳۹۵ خیابان فهادان, کوچه شهید حسین میرزاده ۹۱۲۸۱۳۰۹۴۸
بومگردی  بافق ۴ روستای حسن آباد ۹۱۳۸۵۹۳۳۸۳
بومگردی لیلی و مجنون یزد ۱۳ ۱۳۹۷ خیابان کاشانی, کوچه مرتاض ۹.۱۳۸۵۷E+20
بومگردی آناهید یزد ۷ خیابان انقلاب, کوچه پیرعلم ۹۱۹۸۰۸۵۰۸۰
بومگردی هاشم خان یزد ۱۴ کوچه هاشم خان ۹۱۴۰۷۰۸۲۵۵
بومگردی  اردکان ۴ ۱۳۹۷ خرانق, کوچه پشت حسینیه ۹۱۳۳۵۹۳۱۳۵
بومگردی  اردکان ۴ ۱۳۹۷ روستای درند
بومگردی  اشکذر ۴ ۱۳۹۸
بومگردی  تفت ۷ سرده, کوچه شهید منصوری ۹۱۳۲۷۴۱۹۵۴
بومگردی  تفت ۶ خیابان طالقانی, ابتدای احمدآباد ۹۱۳۱۵۲۳۷۵۰
بومگردی  مهریز ۳ ۱۳۹۷ روستای تنگ چنار, روستای علی آباد ۹۱۳۱۵۳۴۵۸۵
بومگردی  میبد ۴ ۱۳۹۷ ندوشن, بلوار ابوالفضل ۳۲۳۱۴۰۲۹
بومگردی  میبد ۱۳۹۷
بومگردی  ابرکوه ۵ ۱۳۹۷
بومگردی  مهریز ۶ ۱۳۹۸ روستای تنگ چنار مزرعه علی ملا شاه ۹۱۳۹۵۳۷۴۷۸