لیست بهترین هتل های یزد به همراه قیمت، آدرس و شماره تماس جهت رزرو اینترنتی

هتل های یزد

تاریخچه بهترین هتل های یزد

دلت که هوای سفر می کند، شهری را که با روحیه و هدف سفرت هم خوانی دارد انتخاب می کنی و در قدم بعد به فکر محل اقامتت می افتی. همیشه یکی از گزینه ها هتل های یزد است. حال باید ببینی دوست داری در هتلی لوکس و مجلل روزهای سفر خود را سر کنی یا میل به آشنایی با فرهنگ و تاریخ و هنر تو را به اقامت در هتل های سنتی و بوم گردی وامی دارد.
ایران از قدیم الایام به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیای خاص، یکی از مسیرهای پرتردد محسوب می شد و پذیرایی از مسافران در کشورمان قدمتی طولانی دارد، به اندازه ای که شاه عباس صفوی دستور به ساخت۱۰۰۰ کاروانسرا داد. این روند ادامه یافت و شهرها دست به ساخت هتل های لوکس و شیک زدند. اما زمانی رسید که سفرهای گردشی کم کم رنگ و بوی فرهنگی نیز به خود گرفت و مردمِ علاقه مند به آشنایی با فرهنگ و سبک زندگی هر شهر، به آن سفر می کردند و این امر جرقه ای بود برای تاسیس هتل های ایرانی یا همان سنتی.

هتل های ایرانی یا سنتی

هتل های ایرانی معمولا همان خانه های اعیانی قدیم هستند که با مرمت و تجهیز، تبدیل به فضایی با حال و هوای قدیم همراه با آسایش و راحتی بیش تر برای اقامت مسافران می شوند. ساخت هتل از خانه های قدیمی یکی از راهکارهای صرفه جویی در هزینه هاست، زیرا ساخت هتل به سبک سنتی از صفر، مستلزم هزینه های هنگفت است. در این مدل از هتل ها سعی می شود وسایل و تزیینات قدیمی یا حداقل به ظاهر قدیمی و سنتی به کار رود تا مسافر کاملا خود را در همان حال و هوایی حس کند که صدها سال پیش ساکنان آن خانه داشتند. بودن در هتل های سنتی می تواند برای افرادی که تجربه ای از بودن در این فضاها ندارند به یادماندنی باشد و خاطره بازی باشد برای کسانی که در خانه های اجدادی خود اوقاتی را سپری کرده اند.
هتل های سنتی اغلب در بافت تاریخی شهرها قرار دارند، به همین دلیل در طراحی و ساخت و ساز هتل ها به سبک سنتی باید قوانین معماری مربوط به نما و نوع مصالح رعایت شود تا مبادا آسیبی به چهره بافت قدیم شهر بزند.
یکی از طرفداران پر و پا قرص این هتل ها توریست های خارجی هستند که با کمال میل اقامت در هتل های سنتی را به هتل های لوکس ترجیح می دهند.
یکی از مزایای این هتل ها، نزدیکی آن ها به بافت تاریخی است که می تواند مسائلی مانند ایاب و ذهاب در شهری غریب را سهولت ببخشد.

چه شهرهایی ظرفیت ساخت هتل سنتی دارند؟

اغلب شهرهای ایران دارای بافت سنتی و خانه های قدیمی یا کاروان سراهایی هستند که هنوز می تواند احیا شوند و مورد استفاده قرار بگیرند یا تعداد زیادی از آن ها هم اکنون به هتل ها، بوم گردی ها، رستوران ها و کافه های سنتی تبدیل شده اند. یزد، اصفهان، شیراز، کرمان، کاشان و … جزو این شهرها محسوب می شوند.
شهر یزد دارای اقامتگاه ها و هتل های سنتی، هتل های تلفیقی (سنتی و مدرنیته) و هتل های لوکس است.

بهترین هتل های یزد از سنتی تا مدرن

شهر یزد پر است از خانه های اشرافی قدیمی که اکنون تغییر کاربری داده و تبدیل به هتل های سنتی شده اند. اتاق های سه دری و پنج دری شده اند اتاق هایی با تخت های دو نفره و چهار نفره و اتاق های کوچک اطراف خانه، اتاق های تک خواب. حیاط بزرگ خانه پر شده از میز و تخت هایی که برای استراحت و صحبت و نوشیدن چای و شربت دور تا دور آن قرار گرفته است. بادگیرها هنوز حیرت آورند و در حوض های پر از آب گاهی ماهی های قرمز را می بینی که یا یک جا جمع شده اند یا به سرعت در حال شنا هستند. درخت ها و گل های باغچه نیز لذت این دیدنی ها را چند برابر می کنند. مطبخ ها تبدیل به آشپرخانه هتل شده اند و با سِرو غذاهای سنتی، مهمانان را به یاد دستپخت مادربزرگ های شان می اندازند.
اکثر هتل های سنتی یزد متعلق به عصر قاجاریه هستند، اما هتل هایی با قدمتی بیش تر نیز وجود دارند مثلا دوره صفویه. حتی هتلی با قدمت ایلخانی (۸۰۰ ساله) در عقدای اردکان یزد پذیرای مهمانان است.

هتل باغ

برخی از بناهای قدیمی یزد که دارای باغ های بزرگ بودند نیز به هتل هایی تحت عنوان “هتل باغ” تبدیل شده اند. این نوع از هتل ها بسیار بزرگ تر از هتل های سنتی هستند و به جای حیاط خانه، می توانید در باغ های زیبای آن قدم بزنید. اولین هتل باغ ایرانی هتل مشیرالممالک است که در باغی قدیمی متعلق به دوره قاجاریه به وسعت ۱۳۰۰۰متر مربع و در شهر یزد قرار دارد. اقامتگاه سنتی پهلوان پور مهریز با قدمتی چند صد ساله نیز به نوعی هتل باغ محسوب می شود.

اقامتگاه بوم گردی

اگر خواستار سپری کردن اوقات خود به صورت کاملا سنتی هستید به شما اقامت در بوم گردی ها را پیشنهاد می کنیم. اغلب این اقامتگاه ها حتی اتاق های کف خواب دارند که به ویژه برای توریست های خارجی بسیار جذاب و جالب است. آشپزی با خود مهمانان است و محیطی بسیار دوستانه و شبیه به خانه را برای مهمان تداعی می کند.
معمولا این مدل اقامتگاه ها از نظر هزینه مناسب تر از هتل ها هستند.

هتل تلفیقی (سنت و مدرنیته)

هتل های سنتی اغلب دارای امکانات رفاهی و تکنولوژی های روز هستند و به گونه ای تلفیقی از سنت و مدرنیته محسوب می شوند. فضا، اتاق ها، دیوارها و نقاشی ها همه قدیمی هستند، اما درون اتاق ها تلویزیون، تلفن و چایی ساز و … قرار داده می شود. به نوعی گذران اوقات در فضایی قدیمی با امکانات امروزی.
برخی از هتل های یزد مانند هتل صفاییه با ساخت قسمتی جدید برای هتل، به نوعی به این مسئله جلوه ای ویژه بخشیده است.

هتل لوکس و مدرن

یزد شهری توریستی است که این مسئله بعد از جهانی شدن ش پررنگ تر نیز شده است. به همین دلیل برای جذب هرچه بیش تر توریست باید تمامی سلیقه ها مدنظر قرار بگیرد. علاوه بر سوئیت ها و اقامتگاه های سنتی و استقبال زیاد از هتل های سنتی، مسافرانی نیز هستند که تمایل به اقامت در محلی لوکس و مدرن دارند. هتل هایی مانند هتل پنج ستاره صفاییه، هتل چهار ستاره ارگ و هتل زنبق جزو این دسته محسوب می شوند.
سایت های رزرو اینترنتی هتل های یزد
برای رزرو راحت تر اتاق در هتل های یزد، می توانید از طریق سایت هایی مانند اسنپ تریپ، جاباما و … اقدام کنید. در این سایت ها لیست هتل های یزد با قیمت و شماره تلفن جهت تماس و دریافت اطلاعات، قرار داده شده است که می توانید هتل هایی با قیمت مناسب با بودجه خود انتخاب کنید، اعم از هتل های ۵ ستاره یزد تا سایر هتل ها با امکانات متفاوت. اسامی هتل هایی که در این سایت ها عنوان می شود، معمولا جزو بهترین هتل های شهر یزد با قیمت های متفاوت هستند. حتی در مواردی شاهد تخفیف ویژه هتل های یزد برای مسافران خواهید بود. بعضی اوقات رزرو هتل های ۵ ستاره شهر یزد در زمان هایی که سفر به یزد کمتر صورت می گیرد، با تخفیف های خوبی همراه است که نسبت به امکانات هتل های ۵ ستاره می تواند بهترین گزینه برای اقامت محسوب شود. هتل های تخفیف دار و هتل های ارزان قیمت یزد می تواند انتخاب مناسبی برای اقامت های طولانی باشد.
بیش ترین تخفیف هتل های یزد مربوط به فصل هایی است که آب و هوای شهر یزد چندان برای سفر مناسب نیست. به این ترتیب در زمان سفر در چنین فصولی می توانید از طریق سایت های مربوطه اسامی هتل های تخفیف خورده را پیدا کنید.
رزرو نوروزی هتل های یزد به خصوص رزرو هتل های سنتی یزد، کمی سخت تر از سایر زمان ها صورت می گیرد، زیرا نوروز یکی از بهترین اوقات برای سفر به یزد است، به همین دلیل رزرو هتل های یزد در نوروز ۹۸ آمار بالایی داشت.

اسامی بهترین هتل های یزد جهت رزرو آنلاین

لیست بهترین هتل های یزد از نظر امکانات جهت اقامت در یزد:

هتل داد یزد (بهترین هتل یزد از نظر مسافران)

واقع در خیابان دهم فروردین، قدمت ۸۰ سال
هتل داد نزدیک به بافت قدیم و هم چنین بنای آتشکده زرتشتیان و مجموعه امیر چخماق است. معماری هتل داد به خاطر استفاده از کاه گل و آجر و کاربرد قوس ها، طاق نماها و نورگیرهای زیبا بسیار جلب توجه می کند.
گودال باغچه ی این بنا، زیبایی آن را دو چندان کرده است. این هتل دارای تالارهای مختلف برای برگزار همایش و جشن است.

هتل سنتی مظفر

واقع در محله خلف باغ، متعلق به دوره قاجاریه (قدمت ۲۰۰ سال)، بازسازی شده در سال ۱۳۸۸
بنای هتل از بخش هایی چون پنج دری، بادگیر و تالاری باشکوه، زورخانه ی سنتی، کافه و سفره خانه سنتی تشکیل شده است.

هتل مشیرالممالک

واقع در بلوار مشیر، متعلق به دوره قاجاریه
اولین هتل باغ ایرانی با معماری و تجهیزات کاملا سنتی و امکانات رفاهی در باغی قدیمی متعلق به دوره قاجاریه به وسعت ۱۳۰۰۰ متر مربع است. سقف های کاربندی، دیوارهای نقاشی شده و نهرهای آب و باغ زیبا، اقامت در آن جا را رویایی می کند. دو طوطی آفریقایی بزرگ و دو مرد با دو قامت متفاوت که یکی قوی هیکل و دیگری ریزه اندام با پوشیدن لباس های قدیمی دوره قاجاریه، از جمله دیدنی های جالب هتل هستند.
در باغِ هتل، فروشگاه صنایع دستی، باشگاه، کافی شاپ و … نیز قرار دارد. گذر از باغ و نشستن بر روی صندلی هایی که در میان درختان گذاشته شده است، از جذابیت های دیگر آن محسوب می شود. اتاق ها و سوئیت های سنتی هتل دارای بالکن هایی با چشم انداز باغ هستند و برخی از اتاق ها در نارنجستان و حیاط های کوچک قرار دارند.

هتل فهادان

واقع در محله فهادان، متعلق به دوره قاجاریه (قدمت ۲۵۰ سال)
درست در قلب بافت تاریخی یزد و در نزدیکی مسجد جامع “خانه تهرانی ها” اکنون هتل فهادان شده است و علاوه بر نام هتل، عنوان موزه را نیز بر دوش می کشد. اقامت در این هتل به شما این اجازه را می دهد که به راحتی و با پای پیاده از زندان اسکندر، بقعه دوازده امام، خانه لاریها، خانه ملک زاده و زورخانه ابوالفضل و … دیدن کنید.
در این هتل آثار تاریخی و قدیمی زیادی وجود دارد و حیاط مرکزی و نارنجستانِ آن به قهوه خانه و رستوران تغییر کاربری داده است. ساختمان هتل سه حیاط دارد: حیاط اصلی، نارنجستان و عمارت کلاه فرنگی، هم چنین دارای سه بادگیر زیبا، تالار بزرگ، چاه خانه، سرداب و هشتی و دربند است و پشت بام بزرگ آن، چشم انداز بافت تاریخی را پیش روی شما قرار می دهد.

هتل لب خندق

متعلق به دوره قاجاریه، بازسازی شده در سال ۱۳۸۹
خانه تاریخی “خاندان طیبی” اکنون تبدیل به هتل لب خندق شده است که نزدیک به بافت تاریخی، بازار، میدان تاریخی امیر چخماق، خیابان قیام، بازار زرگرها، بازار خان، بازار پنجه علی، بازار شاهزاده فاضل قرار دارد.
این هتل دارای حیاط اصلی و نارنجستان، بادگیر، تالار، هشتی و پشت بامی مشرف به بافت تاریخی است.

هتل سنتی مهر

متعلق به دوره قاجاریه ( قدمت۲۰۰ سال)
این هتل قبلا معروف به خانه “زرگر یزدی” بود و دارای دو حیاط اصلی و نارنجستان است. بادگیرهای بلند، تالار بزرگ، سرداب زیبا، هشتی، شیشه های رنگی، درهای چوبی و … جزو زیبایی های هتل محسوب می شوند.
هتل مهر در نزدیکی میدان تاریخی امیر چخماق، خیابان قیام قرار دارد.

هتل والی

متعلق به دوره صفویه (قدمت ۴۰۰ سال)
این هتل معماری دوره صفویه را به نمایش می گذارد. بنای هتل شامل فضای اندرونی و بیرونی، هشتی با گچ کاری و کادربندی، نارنجستان و سرداب است. این هتل نیز در نزدیکی بافت تاریخی قرار دارد.

هتل ملک التجار

متعلق به دوره قاجاریه (قدمت ۳۰۰ سال)
هتل تاریخی ملک التجار یزد عنوان اولین هتل خشت خام در جهان را به خود اختصاص داده است. این هتل ۵ ستاره با همان معماری قدیمی و زیبای خود با امکانات رفاهی مشغول فعالیت است.
تزئینات داخلی این هتل مانند نقاشی دیوارها با رنگهای طبیعی, راویزهای آب طلاکاری شده و طاق نماها را می توان یکی از شاهکارهای معماری دوران قاجاریه در نظر گرفت. دیوار و سقف بیشتر اتاق ها نقاشی شده است. ورودی هتل یک کوچه باریک با دیوارهای بلند است که گذرِ ۴ نسل از خاندان ملک التجار را به خود دیده است.
ورودی زیبا، هشتی شش ضلعی، قسمت زمستانه، تابستانه، بهارخواب، شاه نشین، ستون های چوبی، حیاط، اتاق آینه، بادگیر و حوض بزرگ هتل از جمله جاذبه های آن است.

هتل سنتی ادیب الممالک

متعلق به دوره قاجاریه (قدمت بیش از ۲۰۰ سال)
شاه نشین و سرداب و حیاط این هتل بسیار زیبا است. همچنین دارای حمامی قدیمی با خزینه، حوضچه ها و رختکن است. یکی از علل معروفیت این هتل رستوران سنتی آن است که معماری آن مربوط به دوره قاجاریه است.
هتل در بافت تاریخی قرار دارد و مسیر رسیدن به مسجد جامع یزد، خانه لاری ها، موزه سکه، زندان اسکندر و بازار سنتی را سهولت می بخشد.

هتل صفاییه

واقع در محله صفاییه
هتل ۵ ستاره صفائیه یزد دارای بخش جدید و قدیمی است که بخش جدید با عنوان هتل چهارستاره پارسیان صفائیه به نوعی نماد معماری تلفیقی سنت و مدرنیته محسوب می شود. هتل قدیم آن به هتل باغ معروف است.
در فضای لابی و حیاط هتل، مغازه های صنایع دستی فعالیت دارند. هم چنین در حیاط سوئیت هایی زیبا نیز در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

هتل ارگ

واقع در منطقه صفائیه یزد در دامنه کوه مجاور جاده کمربندی کرمان یزد و شیراز و نیز روبروی نمایشگاه بین المللی یزد
در نزدیکی دخمه زرتشتیان، هتل ارگ یزد تاسیس شده است. طراحی نمای بیرونی هتل به صورت آجر و کاه گل و حیاط مرکزی است و معماری داخلی آن مدرن و لوکس است. این هتل علاوه بر اتاق و سوئیت، دارای سالن جشن، سالن کنفرانس، سالن جشن تولد، فضای ورزشی بوت کمپ، رستوران صبحانه، رستوران ناهار و شام، کافی شاپ داخل لابی، کافی شاپ حیاط مرکزی، روم سرویس ۲۴ ساعته و غرفه صنایع دستی و ترمه نیز هست.

لیست هتل های یزد همراه با شماره تلفن و آدرس

هتلدرجهتعداد اتاقسال تاسیسآدرسشماره تلفن
هتل صفائیه یزد۵ ستاره۱۹۲۱۳۳۵صفائیه, خیابان تیمسار فلاحی۳۸۲۴۲۸۱۱
هتل داد یزد۴ ستاره۸۸۱۳۸۶خیابان دهم فروردین۳۶۲۲۹۴۰۰
هتل مشیر الممالک یزد۴ ستاره۱۰۶۱۳۸۳بلوار مشیر۳۵۲۵۳۹۷۹
هتل ارگ یزد۴ ستاره۴۶۱۳۹۲صفائیه, پشت دخمه۳۸۲۸۵۰۰۰
هتل زنبق یزد۴ ستاره۲۸۱۳۹۰بلوار جمهوری۳۵۲۶۰۹۲۰
هتل ملک التجار یزد۴ ستاره۲۲۱۳۸۰خیابان قیام, بازارچه پنجه علی۳۶۲۲۴۰۶۰
هتل لاله یزد۳ ستاره۴۰۱۳۸۳بلوار بسیج۳۶۲۲۵۰۴۸
هتل مهر یزد۳ ستاره۲۷۱۳۸۳لب خندق۳۶۲۲۷۴۰۰
هتل فهادان یزد۳ ستاره۲۸۱۳۸۷فهادان۳۶۳۰۰۶۰۰
هتل والی یزد۳ ستاره۱۹۱۳۸۷خیابان امام,۳۶۲۲۸۰۵۲
هتل سنتی یزد یزد۳ ستاره۲۳۱۳۸۵میدان امیر چخماق۳۶۲۲۸۵۰۰
هتل مظفر یزد۳ ستاره۱۹۱۳۸۹خیابان مطهری, کوچه خلف باغ۳۶۲۲۷۷۸۳
هتل تهرانی یزد۳ ستاره۴۵۱۳۸۱میدان ابولفضل۳۷۲۱۵۵۵۱
هتل پارسیان یزد۳ ستاره۳۳۱۳۵۱بلوار جمهوری, پشت بیمارستان افشار۳۵۲۵۴۱۱۱
هتل جهانگردی یزد۳ ستاره۳۸۱۳۶۵بلوار دانشجو۳۶۲۴۹۱۲۷
هتل راه و ما یزد۳ ستاره۲۹۱۳۹۵صفائیه , بلوار شهید قندی۹۱۳۱۵۲۰۴۲۱
هتل کاروان یزد۳ ستاره۳۱۱۳۸۰بلوار آزادگان۳۷۲۱۰۵۱۱
هتل مهتاب تفت۳ ستاره۱۵۱۳۹۵ده بالا۹۱۳۱۵۱۸۹۴۴
هتل خاتم یزد۳ ستاره۴۰۱۳۸۵بلوار جمهوری۳۵۲۳۵۰۰۱
هتل بهجت میبد۳ ستاره۲۲۱۳۸۵بلوار بسیج۳۲۳۵۵۰۰۵
هتل نیکان بافق۳ ستاره۶۵۱۳۹۳بلوار سنگ آهن۳۲۴۲۹۰۰۴
هتل کهن کاشانه یزد۲ ستاره۱۸۱۳۸۳خیابان امام محله فهادان۳۶۲۱۲۴۸۵
هتل کاروانسرا مشیر یزد۲ ستاره۱۹۱۳۸۴بلوار امامزاده جعفر, خیابان مصلی۳۶۲۲۷۰۵۰
اقامتگاه سنتی کاروانسرای زین الدین مهریز۲ ستاره۳۱۱۳۸۲قبل از مسجد ابولفضل۳۸۲۴۳۳۳۸
هتل رویای قدیم یزد۲ ستاره۱۲۱۳۹۴خیابان سلمان, کوچه شهید کاری۳۶۲۷۲۷۱۸
هتل اطلس یزد۲ ستاره۱۷۱۳۸۲بلوار شهید صدوقی۳۷۲۴۷۱۰۰
هتل فرهنگیان یزد۲ ستاره۲۹۱۳۸۰صفائیه, خیابان عدالت۳۸۲۵۰۰۴۱
هتل ملیکا یزد۲ ستاره۱۶۱۳۸۲بلوار جمهوری۳۵۲۳۸۰۰۰
هتل آرتمیس یزد۲ ستاره۱۴۱۳۹۷خیابان صدوقی۹۱۳۲۵۶۰۹۵۶
هتل شیرکوه تفت۲ ستاره۳۸۱۳۷۹بلوار شهید بهشتی۳۲۶۳۳۵۰۱
هتل مهمانسرای اردکان اردکان۲ ستاره۱۸۱۳۶۱بلوار شهید بهشتی۳۲۲۲۶۹۶۹
هتل فرهنگ یزد۲ ستاره۲۳۱۳۵۳میدان شهید بهشتی, خیابان امام۳۶۲۶۰۷۲۵
هتل رز یزد۲ ستاره۱۱۱۳۸۵میدان شهید بهشتی, خیابان امام۳۶۲۲۸۷۵۳
هتل جاده ابریشم یزد۱ ستاره۱۰۱۳۸۲خیابان مسجد جامع۳۶۲۵۲۷۳۰
هتل ادیب الممالک یزد۱ ستاره۱۷۱۳۸۷خیابان قیام کوچه لب خندق۳۶۲۲۹۳۲۴
اقامتگاه سنتی کورش یزد۱ ستاره۱۳۱۳۸۷فهادان۳۶۲۰۳۵۸۰
هتل روشن یزد۱ ستاره۲۲۱۳۸۳خیابان دهم فروردین۳۶۲۲۹۷۰۷
هتل ثلاثی یزد۱ ستاره۱۳۱۳۷۳بلوار امامزاده جعفر۳۶۲۲۰۶۷۷
هتل کاریز اردکان۱ ستاره۱۱۱۳۸۵بلوار شهید بهشتی۳۲۲۲۶۰۶۲
هتل باغسرا اردکان۱ ستاره۶۱۳۸۸جنب شهرداری۳۲۲۳۹۲۵۱
هتل باران اشکذر۲ ستاره۲۲۱۳۹۴رضوان شهر, بلوار ۴۵ متری۳۲۷۲۸۶۴۰
هتل ستاره شهر مهریز۱ ستاره۸۱۳۹۲کیلومتر یک جاده مهریز– یزد۳۲۵۲۹۶۸۸
اقامتگاه سنتی شاه عباسی مهریز۱ ستاره۱۴۱۳۸۶جاده یزد — کرمان بعد از ورودی شهر۳۲۵۲۹۵۹۵
هتل علمدار بافق۳ ستاره۲۱۱۳۹۵بلوار انقلاب۳۲۴۲۹۲۳۰
هتل سروش یزد۱ ستاره۹۱۳۸۴بلوار بسیج, روبروی شرکت آب۳۶۲۶۸۸۰۲
هتل شرق یزد۱ ستاره۲۱۱۳۸۵خیابان مسجد جامع۳۶۲۶۷۷۸۳
هتل شهران یزد۱ ستاره۶۱۳۹۷بلوار نصر۹۱۳۵۱۷۵۳۲۱
هتل فاضلی یزد۳ ستاره۱۶۱۳۹۵میدان وقت الساعه۹۱۳۱۵۴۶۶۰۳
اقامتگاه سنتی علی بابا یزد۱۰۱۳۸۷خیابان مسجد جامع۳۶۲۰۴۱۶۰
اقامتگاه سنتی ترمه یزد۳ ستاره۱۱۱۳۹۳خیابان مسجد جامع۳۶۲۰۷۴۱۱
اقامتگاه سنتی لب خندق یزد۱۰۱۳۸۹خیابان قیام, کوچه لب خندق۳۶۲۲۶۰۰۳
اقامتگاه سنتی ساباط یزد۶۱۳۸۷خیابان شهید رجائی, قبل از باغ دولت آباد۳۶۲۲۹۳۳۴
هتل خوان دو حد یزد۳ ستاره۳۸۱۳۹۴بلوار عاصی زاده, کوچه سنگ ریزه۳۶۲۷۲۹۸۸
اقامتگاه سنتی باغ مرشد یزد۸۱۳۸۶بلوار بسیج, روبروی شهرداری۳۶۲۲۶۷۷۴
اقامتگاه سنتی خالومیرزا اردکان۱ ستاره۶۱۳۹۰عقدا۳۲۲۸۲۷۶۷
اقامتگاه سنتی گلشن میبد میبد۸۱۳۹۵مهرجرد۹۱۳۱۵۲۹۴۴۷
اقامتگاه سنتی فیروزه یزد۱۱۱۳۹۵خیابان مهدی۳۶۲۷۲۹۰۰
اقامتگاه سنتی باغ تیتو بافق۱۰۱۳۹۴خیابان امام خیابان مسجد جامع۳۲۴۲۳۶۰۱
اقامتگاه سنتی قنات یزد۱۸۱۳۹۶فهادان روبروی هتل کهن کاشانه۹۱۳۳۵۲۴۸۶۶
اقامتگاه سنتی پارس یزد۱۲۱۳۹۶فهادان۹۱۳۱۵۹۰۷۳۸
اقامتگاه سنتی الماس یزد۱۱۱۳۹۷کوچه حسینیان۹۱۳۳۵۷۴۹۷۷
اقامتگاه سنتی دالان بهشت یزد۹۱۳۹۶کوچه حسینیان۹۱۳۱۵۱۸۶۳۷
اقامتگاه سنتی قلعه کهنه یزد۱۰۱۳۹۷قلعه کهنه۹۱۳۳۵۱۴۸۴۰
اقامتگاه سنتی دوستانه یزد۱۰۱۳۹۶خیابان امام, کوچه جنب مسجد شاه یحیی۹۱۳۳۵۲۲۹۸۵
اقامتگاه سنتی آفاق روشن ابرکوه ابرکوه۳ ستاره۲۴۱۳۹۶محله دروازه میدان۹۱۳۲۵۴۲۳۰۴
اقامتگاه سنتی رباط آجری سریزد مهریز۱۵۱۳۹۶سریزد۹۱۳۳۵۲۲۱۱۷
اقامتگاه سنتی انار اردکان۱۵۱۳۹۶عقدا۹۱۳۷۰۸۲۸۱۳
اقامتگاه سنتی خانه مستوفی ابرکوه۷۱۳۹۶ابرکوه۹۱۲۶۴۹۱۸۶۵
اقامتگاه سنتی میبد (شاه نشین) میبد۱۸۱۳۹۶میبد, بلوار قاضی میر حسین۹۱۳۱۵۷۸۶۴۶
مهمانپذیر فاطیما یزد۱۳۱۳۹۶میدان نماز ,بلوار امام حسین۹۱۳۳۵۴۲۹۵۹
اقامتگاه سنتی هفت شهر مهریز۱۶۱۳۹۷مجتمع بین راهی آتنا۹۱۳۲۵۱۰۷۴۷
هتل آپارتمان امین اشکذر۱۶۱۳۸۷نبش میدان بسیج۳۲۷۲۷۲۲۰
مهمانپذیر بهشتی یزد۱۵یزد –میدان شهید بهشتی اول خیابان امام۶۲۶۵۵۱۷۳
مهمانپذیر آریا یزد۲۸یزد خیابان دهم فروردین۳۶۲۶۰۴۱۱
مهمانپذیر  امیرچقماق یزد۱۳یزد میدان امیر چقماق۶۲۶۹۸۲۳۳
مهمانپذیر اتوناج یزد۱۴یزد خیابان امام بعدازکوچه فرهنگ۶۲۶۰۰۲۹۳
مهمانپذیر الزهرا یزد۸یزد چهارراه فرهنگیان جنب شیرینی عاصی زاده۶۲۶۸۲۲۹۳
مهمانپذیر گلها یزد۱۱یزد میدان شهی بهشتی ابدای خیابان امام کوچه حاج غلامرضا فقیه پلاک ۷۶۲۶۹۹۱۶۳
مهمانپذیر گل یاس (پردیس) یزد۱۰یزد خیابان امام روبروی بانک ملی۶۲۷۲۰۲۸۳
مهمانپذیر پردیسان  یزد۱۰یزد میدان مارکار کوچه شهید دیمی روبروی فرش مشهد۳۶۲۷۲۴۲۸
مهمانپذیر میر  یزد۱۰یزد خیابان امام –کوچه برخوردار۶۲۲۹۵۵۳۳
مهمانپذیر تابان یزد۱۰یزد خیابان امام ،کوچه خواجه خضر۹۱۳۱۵۱۱۹۹۹
هتل بهار اردکان اردکان۱ ستاره۱۳
مهمانپذیر عقابکوه تفت۱۰۱۳۹۷اسلامیه۹۱۳۳۵۲۹۲۶۲
اقامتگاه سنتی الزهرا یزد۱۳۹۷
اقامتگاه سنتی سلاطین یزد۱۰۱۳۹۷
مهمانپذیر بنیاد  یزد۹یزد،خیابان قیام،کوچه حسینیه حاجی یوسف۳۶۲۷۲۷۵۰
هتل طرح توسعه مشیر  یزد۴ ستاره۰۱۳۹۷یزد،خیابان قیام،کوچه حسینیه حاجی یوسف۹۱۳۱۵۴۷۷۶۹
هتل طرح توسعه ارگ یزد یزد۴ ستاره۶۴۱۳۹۷دخمه۹۱۳۱۵۱۶۶۶۷
اقامتگاه سنتی ترنج یزد۱۳۱۳۹۷وقت الساعه, نرسیده به خانه امام حسینی۹۱۲۸۹۱۱۹۵۱
اقامتگاه سنتی عمارت مادری میبد۱۰۱۳۹۷میبد, شهیدیه۹۱۳۱۵۸۱۴۵۶
اقامتگاه سنتی کیاوش یزد۱۸بلوار بسیج، محله تل، کوچه مسجد الرحمن، کوچه باغ میرزا۹۱۳۱۱۳۵۷۸۸
اقامتگاه سنتی قلعه وزیر میبد۵۱۳۹۷حجت آباد۹۱۲۳۱۷۳۶۶۴
اقامتگاه سنتی آواسا یزد۲۷۱۳۹۸خیابان مهدی۹۱۳۳۵۳۴۹۵۷
هتل پدیده مروست خاتم۲ ستاره۱۳۹۸مروست۹۱۳۲۵۰۲۸۷۴
اقامتگاه سنتی جنگل یزد۱۳۱۳۹۸فهادان, روبروی سکه موزه حیدرزاده۹۱۳۱۵۲۱۷۸۵
اقامتگاه سنتی ستاره آسمان یزد۱۰۱۳۹۸فهادان۹۱۳۵۲۱۹۹۶۸
 شمعدونییزد،خیابان امام ،کوچه شرکت گوشت کوچه ۴۴
 آرایزد ،خیابان مهدی ،جنب بانک رفاه ،کوچه سید
 هاشم خان
 عمارت بارمان
 لیلی ومجنون
 هتل سنتی حاج ملک
 مهمانپذیر احسان
 مهمانپذیر ملت
 مهمانپذیر کویر
 مهمانپذیر مهدی
 مهمانپذیر ناصر
 پهلوانپورمهریز ،مزوبرآباد،میدان توحید،باغ جهانی پهلوانپور
بومگردی خشت آباد یزد۷۱۳۹۴یزد،خ مهدی کوچه  فردوس  داخل حسینیه کوچک۹۱۳۲۵۷۰۰۴۰
بومگردی سیگاری یزد۱۲یزد- ضلع شرقی خیابان امام-کوچه بیست و یکم۹۱۲۳۴۰۰۸۸۲
بومگردی خانه خشتی یزد۶یزد- ضلع شرقی خیابان امام-کوچه بیست و یکم۹۱۳۵۱۶۲۶۰۹
بومگردی نارنجستان یزد۳یزد-  خیابان امام –کوچه سهل ابن علی-کدپستی۸۹۱۳۶۷۸۸۹۳۹۱۳۴۵۵۶۵۹۹
بومگردی میرمحمدی یزد۱۴۱۳۹۷بلوار بسیج۹۱۳۱۵۲۲۰۴۵
بومگردی امینی یزد۱۲شهرستان یزد،خیابان فهادان،کوچه مسجد امام سجاد،خانه صدا و سیما۹۱۳۳۵۰۴۶۰۰
بومگردی لمکده راد یزد۵۱۳۹۸محله کوشک نو- جنب آسیاب- پلاک ۱۸۹۱۳۳۵۹۲۷۳۷
بومگردی  یزد۶۱۳۹۸خیابان امام- کوچه مشروطه- محله دارالشفاء- پلاک ۶۹۱۳۳۵۳۳۷۹۱
بومگردی رخشین یزد۳۱۳۹۵یزد-خیابان دهم فروردین- جنب دروازه قصاب ها۹۱۳۳۵۱۳۹۹۴
بومگردی سرای کهن یزد۹۱۳۹۵یزد – خ امام – جنب کشتارگاه۳۶۲۱۲۴۸۵
بومگردی واحه (اوسیس) یزد۸۱۳۹۵یزد – خ امام , بازار نو, نرسیده به خانه امام حسینی۹۱۳۳۵۵۰۴۷۶
بومگردی هفت و یازده  یزد۷۱۳۹۵یزد کوه مالمیر انتهای کوچه۹۱۳۷۷۰۷۵۰۵
بومگردی دالون یزد۴۱۳۹۵یزد خ سلمان ، کوچه شهید کردی، کوچه شهید مومنی ۶۹۱۳۱۵۷۶۷۲۳
بومگردی  بابا حاجی یزد۶۱۳۹۵یزدخ سیدگلسرخ۹۱۳۱۵۳۴۷۹۳
بومگردی کلوت یزد۶۱۳۹۵مسجد جامع کوچه مشروطه۹۱۲۲۱۹۴۵۴۰
بومگردی  اوروزا یزد۴۱۲۹۵یزد خیابان انقلاب, کوچه انتقلاب ۱۲۹۳۹۰۹۷۱۹۲۰
بومگردی بادگیر یزد۷۱۳۹۵یزد- خ شهیدرجائی محله چهارمنار۹۱۳۳۷۳۳۲۵۱
بومگردی خواجه خضر یزد۷۱۳۹۵یزد، برزن خواجه خضر۹۱۳۳۵۷۰۳۳۳
بومگردی سه نیک یزد۱۳۱۳۹۵یزد، خیابان کاشانی، کوچه شمس۹۱۳۱۵۶۸۱۶۴
بومگردی نقره یزد۸۱۳۹۶یزد، کوچه زورخانه پهلوان یزد، کوچه سیگاری۹۱۳۲۵۸۶۹۴۹
بومگردی باغ ۲ سرو تفت۸باغ مورتین۹۱۳۳۵۲۹۵۰۵
بومگردی ستاره یزد۸۱۳۹۶یزد، فهادان،کوچه بقعه دوازده امام۹۱۳۳۵۳۷۶۲۴
بومگردی خانه خورشید یزد۷۱۳۹۶یزد-کوچه شیخ زاده-روبروی خانه وزیر-پلاک ۴
بومگردی پنج دری  یزد۴۱۳۹۶محله خاجه خضر کوچه باروتکوب۹۱۳۳۵۲۲۲۱۸
بومگردی آقایی ها(گروه شش بادگیری) یزد۵۱۳۹۶کوچه برخوردار. انتهایکوچه روبری آب انبار شش بادگیری۹۱۳۲۷۳۰۹۱۴
بومگردی خانه سبز یزد۵۱۳۹۶انتهای کوچه برخوردار۹۱۳۳۵۳۶۶۵۰
بومگردی بهار عمر یزد۷یزد دربندگرجی۹۱۳۰۹۹۲۷۶۹
بومگردی کوبه یزد۵۱۳۹۵یزد، کوی سهل بن علی۹۳۵۳۳۴۲۹۲۹
بومگردی پادیاو یزد۳:یزد ،خ امام خمینی ، کوچه منار گلی ، کوچه جنب خانه امام حسینی ، پلاک۹۱۲۵۴۴۱۹۷۹
بومگردی خانه حباب یزد۸یزد حسینیه گازرگاه، کوچه یغمایی۹۱۳۱۵۶۰۸۶۹
بومگردی باران یزد۵۱۳۹۷یزد فهادان جنب خانه محمودی۹۱۳۸۵۰۶۲۱۰
بومگردی کوچه بالا یزد۴یزد کوچه بالا۹۱۳۱۵۳۵۰۸۵
بومگردی سرزمین آفتاب یزد۵خیابان قیام۹۱۳۹۵۱۴۰۶۴
بومگردی طارونه یزد۱۰یزد، سید گلسرخ ، کوچه هفتم۹۱۲۰۰۴۸۰۱۴
بومگردی پیری۸۱۳۹۷اردکان خیابان میرداماد۹۱۳۳۵۹۴۹۴۲
بومگردی سرای درویش یزد۷یزد فهادان، محدوده مدرسه ضیائیه بالاتر از هتل فهادان۹۱۳۱۵۷۳۲۹۱
بومگردی دهکده فروردین یزد۴۱۳۹۷کیلومتر ۲۳ جاده طبس۹۱۳۳۵۱۷۶۶۴
بومگردی آسودن یزد۷۱۳۹۷کوچه هاشم خان۹۱۲۱۵۱۰۶۸۱
بومگردی خانه کوچک لاری یزد۳۱۳۹۷خیابان امام خمینی، کوچه
بومگردی بابا خداداد یزد۷۱۳۹۶روستای نصرت آباد شاهدیه۹۱۳۲۵۶۲۹۸۳
بومگردی کهن پایاب یزد۷۱۳۹۷پشت حسینیه کوچک فهادان۹۱۳۲۵۲۱۸۴۶
بومگردی گلستان یزد۵۱۳۹۷بعثت کوچه شریفی نژاد۹۱۷۱۰۰۱۳۸۲
بومگردی  یزد۷۱۳۹۷فرخی, روبروی درب اورژانس۹۱۳۳۵۱۴۰۳۹
بومگردی دربید یزد۳۱۳۹۷روستای دربید۹۳۸۷۶۵۲۹۵۶
بومگردی فروردین یزد۶۱۳۹۷فهرج, کوچه مخابرات۹۱۳۳۵۲۴۷۲۳
بومگردی کائنات یزد۸روستای فهرج۹۱۳۹۵۴۲۰۷۷
بومگردی  اردکان۴۱۳۹۷اردکان۹۱۳۱۵۸۳۰۰۷
بومگردی مهرگرد مهریز۳۱۳۹۴مهریز, خیابان شهید منتظری, بن بست نوبهار۹۱۲۱۹۷۱۱۶۷
بومگردی جهانگرد مهریز۴۱۳۹۴مهریز, جنب باغ پهلوان۹۱۳۳۵۱۶۵۸۵
بومگردی گل افشان مهریز۴۱۳۹۶روستای گل افشان۹۱۳۳۵۷۱۸۸۹
بومگردی مهرریزان مهریز۵۱۳۹۷سرچشمه,۹۱۳۳۷۴۴۴۲۶
بومگردی ریواس مهریز۴۱۳۹۶بخش ارنان, روستای کرد آباد۹۱۳۷۷۷۱۳۸۹
بومگردی کیان مهریز۵۱۳۹۷خیابان سید مصطفی خمینی۹۱۲۲۰۵۷۸۸۰
بومگردی ممتاز مهریز۵۱۳۹۷روستای منشاد, محله مزرعه۹۱۳۲۵۴۱۳۴۹
بومگردی عمه رباب میبد۴۱۳۹۵میبد, روستای مرور
بومگردی وستا میبد۴۱۳۹۵مزرعه کلانتر۹۱۲۲۴۹۳۶۴۵
بومگردی شاطر بمان میبد۵۱۳۹۵میبد, ده آباد۹۱۳۳۵۴۲۷۰۸
بومگردی بوم میبد۸۱۳۹۵میبد۹۱۳۴۵۳۰۲۳۶
بومگردی رحیمیان میبد۳۱۳۹۷ندوشن, بلوار حضرت۹۱۳۹۵۳۱۵۱۱
بومگردی  میبد۴۱۳۹۷میبد۹۱۳۴۵۱۴۷۰۱
بومگردی  میبد۴۱۳۹۷روستای مزرعه کلانتر۹۱۳۳۵۶۵۶۲۲
بومگردی نار تی تی تفت۶۱۳۹۵شهرستان تفت- محله راحت آباد۹۱۹۴۰۵۷۱۱۸
بومگردی حاجی خان تفت۶۱۳۹۶روستای اسلامیه۹.۱۳۳۵۸E+20
بومگردی خانه معمار بافق۳۱۳۹۵بافق روستای قطرم۹۱۳۶۰۸۶۵۰۷
بومگردی روشن ابرکوه ابرکوه۵۱۳۹۵خیابان باهنر, جنب خانه صولت۹۱۳۲۵۴۶۱۳۷
بومگردی تیزک ابرکوه۵۱۳۹۵روستای تیزک
بومگردی  ابرکوه۴۱۳۹۸ابرکوه جلال آباد فراغه۹۱۳۲۵۴۳۲۷۷
بومگردی کوچه باغ مهریز۴۱۳۹۷مهریز مزویر اباد۹۱۳۲۵۶۴۶۴۲
بومگردی تاج الملوک یزد۶۱۳۹۷خیابان قیام کوچه حسینیه حاجی یوسف۹۱۳۲۵۰۸۹۱۶
بومگردی سرو کهن ابرکوه۸۱۳۹۵ابرکوه, محله پشت آسیا۹۱۳۱۵۷۳۸۰۵
بومگردی  مهریز۶۱۳۹۷بخادران, روستای مهدی آباد۹۱۳۱۵۲۱۸۸۱
بومگردی  یزد۷خیابان امام خمینی، کوچه مالمیر، روبروی حسینیه۹۱۳۲۵۱۴۰۶۱
بومگردی  ابرکوه
بومگردی  مهریز۴۱۳۹۸روستا مدوار
بومگردی رستاق اشکذر۸۱۳۹۵دهستان رستاق۹۱۳۸۵۰۵۰۰۸
بومگردی سرای بهشت شادکام بافق۴۱۳۹۵روستای شادکام۹۱۳۵۲۴۷۸۷۱
بومگردی سید بافق۳۱۳۹۶روستای شادکام۹۱۳۸۵۵۴۰۶۷
بومگردی چهارفصل خاتم۶۱۳۹۶مروست۹۱۳۵۱۴۵۳۳۵
بومگردی رستم یزد۴۱۳۹۶زارچ۹۱۳۲۵۹۵۳۲۰
بومگردی ارت اردکان۷۱۳۹۶اردکان خیابان شهید قانعی۹۱۶۲۵۶۸۴۲۸
بومگردی طوبی بافق۴۱۳۹۶بافق روستای حاجی اباد۹۱۳۳۵۲۲۳۵۴
بومگردی عبدالغفاری ابرکوه۵۱۳۹۶برکوه خیابان شهید رجائی کوچه باغ۹۱۳۳۷۸۷۷۳۶۴
بومگردی کدخدا فهرج۶۱۳۹۶روستار ی فهرج بافت تاریخی۹۱۳۳۵۷۸۰۱۱
بومگردی خانه سرو اردکان۶اردکان عقداد روستای سرو سفلی۹۱۳۳۵۳۶۷۰۰
بومگردی عمارت کلانتر تفتتفت۹۱۳۱۵۲۳۷۵۰
بومگردی حاجی زینل تفت
بومگردی بی بی کل  بافق۶۱۳۹۶روستای شادکام۹۱۳۹۶۷۸۰۳۱
بومگردی سادات بافق۵۱۳۹۶بافق باقر اباد روستای تراب اباد۹۱۳۵۱۳۶۷۸۵
بومگردی نارونه تفت۴۱۳۹۶تفت روستای مبارکه بافت تاریخی۹۱۳۳۵۸۵۸۹۸
بومگردی باغ دلگشاه رضائیه یزد۴۱۳۹۷روستای رضائیه۹۱۳۲۵۹۸۷۰۵
بومگردی خانم جان ابرکوه۸۱۳۹۷ابرکوه روستای شهرسب۹۹۰۱۷۶۴۰۴۵
بومگردی ده عروس بهاباد۱۰۱۳۹۷بهاباد کیلومتر پنجم مو اسلاتی۹۱۳۵۱۳۰۸۶۶
بومگردی برزی تفت۵۱۳۹۷تفت ده بالا محله برزی۹۱۳۱۵۲۶۰۰۷
بومگردی ثریا مهریز۵۱۳۹۷یزد مهریز روستای تنگ چنار۹۱۰۴۶۴۵۶۱۲
بومگردی شهریار منشاد مهریز۵مهریز روستای منشاد۹۱۳۸۵۴۶۲۱۵
بومگردی  بافق۴۱۳۹۶بافق روستای صدرآباد۹۳۶۴۴۵۱۱۶۱
بومگردی  مهریز۱۱۱۳۹۷۹۱۳۱۵۳۵۶۳۰
بومگردی  مهریز۳۱۳۹۷منشاد۹۳۳۷۶۱۲۵۶۱
بومگردی  مهریز۴۱۳۹۷روستای طزنج , کوچه قلعه۹۱۳۱۵۲۵۴۵۶
بومگردی خانه صفا یزد۶۱۳۹۸خیابان امام خمینی، بن بست ۴۶۹۱۲۲۷۱۶۴۶۶
بومگردی آریس بافق۱۳۹۸باقرآباد, قلعه باقرآباد۹۱۳۸۵۰۱۳۴۵
بومگردی خانه رشید و سرور یزد۵۱۳۹۸بلوار بسیج، کوچه مهر، کوچه ششم، پ ۴۹۱۳۱۵۴۰۴۳۳
بومگردی یادگار پدر مهریز۵۱۳۹۸
بومگردی شاخه نبات یزد۵۱۳۹۸بلوار امام زاده، کوچه شبستری, روبروی کوچه مصلی۹۱۳۳۵۷۴۵۵۶
بومگردی آریابان مهریز۴۱۳۹۸منگ آباد۹۱۳۲۵۷۸۶۴۹
بومگردی ایران باستان یزد۵۱۳۹۸خیابان امام, کوچه حسینیان۹۱۳۳۵۱۴۱۷۹
بومگردی شهرزاد یزد۱۱۱۳۹۸بلوار بسیج, روبروی آب انبار رستم گیو۹۱۳۲۵۳۸۳۰۲
بومگردی خشت و ماه اردکان۷۱۳۹۸اردکان
بومگردی سریزد مهریز۶۱۳۹۸روستای سریزد, روستای خواجه۹۱۲۱۶۴۰۰۹۷
بومگردی عمارت بانو یزد۶۱۳۹۸فهادان, انتهای کوچه امامزاده حسن۹۱۳۳۵۵۹۶۴۶
بومگردی  اردکان۴۱۳۹۸روستای ساغند۹۱۳۳۵۹۶۹۶۶
بومگردی بید سوخته اشکذر۵۱۳۹۷خیابان فرودگاه, میدان صنعت, پایانه مسافربری۹۱۳۲۷۳۷۳۴۶
بومگردی  یزد۷خیابان  شهید رجایی، کوچه هاشم خان۹۱۳۸۵۱۵۱۶۱
بومگردی  مهریزمنگ آباد۹۱۳۵۲۵۶۲۶۲
بومگردی دلخشخیابان امام کوچه مسجد منارگلی
بومگردی وثوقیخیابان دهم فروردین ابتدای کوچه۹۱۲۱۲۶۸۴۸۶
بومگردی  اردکاناردکان ساغند۹۱۳۱۵۸۷۰۰۸
بومگردی  یزد۵۱۳۹۵خیابان فهادان, کوچه شهید حسین میرزاده۹۱۲۸۱۳۰۹۴۸
بومگردی  بافق۴روستای حسن آباد۹۱۳۸۵۹۳۳۸۳
بومگردی لیلی و مجنون یزد۱۳۱۳۹۷خیابان کاشانی, کوچه مرتاض۹.۱۳۸۵۷E+20
بومگردی آناهید یزد۷خیابان انقلاب, کوچه پیرعلم۹۱۹۸۰۸۵۰۸۰
بومگردی هاشم خان یزد۱۴کوچه هاشم خان۹۱۴۰۷۰۸۲۵۵
بومگردی  اردکان۴۱۳۹۷خرانق, کوچه پشت حسینیه۹۱۳۳۵۹۳۱۳۵
بومگردی  اردکان۴۱۳۹۷روستای درند
بومگردی  اشکذر۴۱۳۹۸
بومگردی  تفت۷سرده, کوچه شهید منصوری۹۱۳۲۷۴۱۹۵۴
بومگردی  تفت۶خیابان طالقانی, ابتدای احمدآباد۹۱۳۱۵۲۳۷۵۰
بومگردی  مهریز۳۱۳۹۷روستای تنگ چنار, روستای علی آباد۹۱۳۱۵۳۴۵۸۵
بومگردی  میبد۴۱۳۹۷ندوشن, بلوار ابوالفضل۳۲۳۱۴۰۲۹
بومگردی  میبد۱۳۹۷
بومگردی  ابرکوه۵۱۳۹۷
بومگردی  مهریز۶۱۳۹۸روستای تنگ چنار مزرعه علی ملا شاه۹۱۳۹۵۳۷۴۷۸